Suzuki SV 1000S (2005)

Vlastník BikeRR
Vloženo 6.7.2013
Aktualizováno 5.12.2014

Potom, co se mi narodil prcek, jsem se rozhodl trochu ubrat a proto jsem se zbavil výborné motorky ZX9R a pořídil si něco klidnějšího.

Honda VTR 1000F Firestorm: důvod neuveden

První dojmy - Oproti Kawě to míň jede, hůř brzdí, trošku méně stabilní, ale překvapivě je s ní větší sranda. Člověk nemusí tolik letět, aby si jízdu užíval a ten V-twin má prostě koule. Je to více o pocitech

Motorku bych doporučil pro - pro lidi, co si chtějí jízdu užívat i bez extrémních rychlostí a co jsou rádi středem pozornosti kvůli the best sound :D

Doplňky na motorce - laděné koncovky scorpion, kryt sedla spolujezdce

Člověk si musí trochu zvyknout na větší vibrace oproti 4v a hrubší motor, ale jinak ten charakter motoru je návykový. Pro normální ježdění je motorka ideální. Troufám si říct, že podvozek i brzdy jsou čistý průměr, který plní svojí funkci. Ale oproti 4V kamkoli přijedu, se lidi ohlédnou, co to přijelo, protože ten zvuk je božský. Když se člověk naučí využívat kompresy motoru, brzdy skoro nepotřebuje. No, do motorky jsem jako vždy nasypal spoustu peněz(svíčky, olej, filtr, vzduch. filtr, baterie, repas vidlic, repas výfuků) a pak člověk zjistí že s tím mimi není ani čas jezdit. Takže jako nevyužitou jí asi přenechám dál.

Franz77
Franz77 napsal 30.01.16 v 19:56 10b.

libovka

Dom-Ace
Dom-Ace napsal 10.03.14 v 22:44 10b.

Hochu to je krásnej black diamond... desítka