renocar_unor

Suzuki VZ 800 Marauder (1999)

Vlastník Drtikol82
Vloženo 6.7.2013
Aktualizováno 22.5.2018

Suzuki Marauder po menší úpravě

První dojmy - Prostě se mi líbila a byla i na tu dobu celkem dobrá cena,takže tak.

Motorku bych doporučil pro - určitě na vyježdení pro začátečníky ideál.

Zdravím všechny motorkáře.
Takže Marouše vlastním od roku 2011,postupem času jsem si ho předělal k obrazu svému,né že by původní verze nebyla hezká,ale já chtěl tunit :D Takže k úpravám,přední světlo je s yamaha wildstar,přední blatník s dragstar 1100,sedlo opět s wildy a zadní blatníl taktéž,Výfuky jsem po čase vrátil na originál,protože jsem neprošel technickou,ale otevřel jsem je a udělal si tlumítka a už není žádný problem jak v něměcku nebo na technický. Přidávaný kotouč na levou stranu + pancer hadice.
Co se motoru týče výkon stačí,já mám tedy v karburátorech dynojet,sice víc žere,hulí,ale jede,osobně mám na moto najeto 25tisíc,Chtěl už jsem jí párkrát prodat,ale nešlo to,zůstane doma jako mazlík :D Letos jsem moc nejezdil,zdravotní problémy,ale příští rok to chci dohnat. letošní bonus na moto,nové sedlo a licht angel.
Jinak co se spotřeby oleje týče marauder víc žere olej,, lidi to moc nehlídaj a pak padne klika, mě se osvěčilo lít olej 15w50 a je to sakra znát,olej přestal mizet, doporučuji.
Jinak na motorce se dá ject i docela palba a na to že je to cruiser tak se dá skvěle klopit, a opřít jí v zatáčce o stupačky to chce mít koule,ale jde to :D
Tak hodně štastných km v sedle!!!

Marty68
Marty68 napsal 07.08.20 v 09:33 10b.

vypadá super...Výborně udělané fotky.

Márfi2Dy
Márfi2Dy napsal 26.03.18 v 19:08 10b.

Blahopřeji k tvé práci na mašině, věnováno mnoho úsilí a času. Znám to, měl jsem také takovou chudinku, neopeřené kuřátko. Jasných 10b.

benďa135
benďa135 napsal 05.03.18 v 12:21 10b.

Dobře vymakaná mašinka,taky jsem měl maraudera.

Vlasta13
Vlasta13 napsal 04.03.18 v 21:22 10b.

Ty kola s retro pneu mě baví..taky jasných 10

zbyrens
zbyrens napsal 10.05.17 v 11:15 10b.