Maxon Ardour custom (2012)

Vlastník fundriver
Vloženo 17.6.2013
Aktualizováno 21.6.2014

Levné a rychlé přibližovadlo do práce a nákupy občas na výlety.

City Bike HN 125T-2: nelíbil se a byl dražší

První dojmy - Svižný motor a lehké ovládání. Velký kufr. Pěkný požitek z jízdy.

Motorku bych doporučil pro - lidi co jezdí sami nepotřebují OA,

Doplňky na motorce - budu kupovat zadní box a držák si něják udělám nehodlám utrácet necelých 1000kč

Skútr jsem si koupil protože jsem chtěl levný stroj do práce. Po 1000 km jsem byl vcelku spokojen a napsal jsem pěknou recenzi, ale jelikož už 5000 km, tak jsem tu pěknou recenzi smazal píši ji znova takže...

Během 5000 km jsem několikrát byl na reklamacích kvůli blbostem, protože jsem si koupil čonga (blbnul mi palivoměr, upadl mi vnitřek výfuku), dále už jsem byl 2x na opravě že mi nešel nastartovat díky bordelu v karburátoru a 3 jsem si měnil hlavní stojan, protože častým používáním se mi ohnul, tak jsem si ho raději nechal vyztužit.

Tento skútr už bych si nikdy v životě nikdy nekoupil, ale co by jste chtěli za 25000 kč. Pokud chcete pravidelně dojíždět 15 km do práce tam a zpátky, tak si raději kupte za 25000 kč ojetou 125 ccm od nějaké kvalitní značky kupř. Yamaha, Suzuki, Honda atd.
Navíc ty servisní intervaly po 1500 km to je šílený a po 6000 km je po záruce.

Neříkám že je to špatný stroj umím si ho představit třeba u nějakého důchodce, který s ním pojede jednou do měsíce do kauflandu když mu přijde důchod.

matti
matti napsal 30.09.14 v 14:49 7b.

AHOJ NAD MAXONEM JSEM TAKY UVAŽOVAL,PAK JSEM ALE KOUPIL STARŠÍ HONDU LEAD A POTOM POKRAČOVAL DÁL.AT TO JEZDÍ!! CO MAXIMÁLNÍ RYCHLOST A SPOTŘEBA U MAXONU?