Suzuki VS 1400 Intruder (2000)

Vlastník Pepa004
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 21.2.2019

Vloženo: 25.03.2018, Uskutečněno: 24.03.2018, Stav tachometru: 63142 km, Zhlédnuto: 15x

I když to tak nevypadá , tak je tu jaro a blíží se start nové sezóny a proto je potřeba se na ni trochu připravit.
Kromě běžných věcí jako je výměna oleje jsem letos přidal i výměnu spojkových lamel které si o to už říkaly minulou sezónu.
Všechny věci jsem sehnal v kšeftu MiraMoto , kterýžto jsem shledal jako ideální materiálovou základnu pro kohokoli s čímkoli ( Použitý materiál : Lamely EBC Brakes , Motul 5100 10W40 , LIQUI MOLY Engine Flush , těsnění pod víko , HIFCO filtr , výpustný šroub s magnetem )
Jelikož nemám plně vybavenou garáž , trochu jsem zaimprovizoval s heverem , vypustit olej byla hračka , horší to bylo se sundáním víka u spojky , nakonec po částečný demontáži kolena a stupaček to taky šlo. Samotný přehození , banalita a zase všechno zpátky. Nakonec filtr nalít nový olej a hotovo.
Hned jsem to projel okolo baráku a teda jako , rozdíl je hodně patrný. Tak snad bude zase fungovat
PS: Velký dík Generálovy z K1400 , jeho manuály a rady jsou neocenitelné

alterego (20) napsal 25.05.2018 v 19:07

borec, třeba se jednou do toho taky pustím sám

• Výměna zadního pneu

Tradiční serviska zadní gumy po druhý sezóně je vzorek na zadní gumě nenávratně pryč a proto přišla na program v garáži výměna zadní gumy. Jelikož jsem na to "patřičně vybaven " .. jako nééé ! Tak si všechno zba

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 23.07.2018
  • Keep respect 2018

Keep respect 2018 Jako každý rok tak se i letos sjelo do Kladrub spousta motorkářů , příznivců , nebo jen nadšenců na podporu dobré věci. Zábava byla skvělá vystoupilo spousta kapel , kaskadér a další. Vyjížďka sup

Uskutečněno: 21.07.2018
  • 10. Motohody na Podluží

Motohody na Podluží , kdo by je neznal , již tradiční podnik na začátku prázdnin , který odstartovává tu pravou letní moto sezónu. Strojů se sešlo opravdu hodně, a nejen z Čech a Moravy ale našli se i bikeři ze Sloven

Typ: Sraz
    Uskutečněno: 13.07.2018