Suzuki SV 1000 (2004)

Vlastník Pecanen
Vloženo 9.6.2013
Aktualizováno 22.3.2020

Je to kus železa, který letí a nebojí se zatáček a zvuk, který přitom vydává je excelentní:).

První dojmy - Protože je to moje první velká motorka byl ze začátku obrovský respekt, postupem času se to podalo a je z ní příjemná kamarádka na cesty.

Doplňky na motorce - rutan rámové protektory, závažíčka do řídítek, výfukové protektory.

Suzuki SV 1000 se mi líbila od jejího vzniku, byla to TA motorka kterou chci mít jednou doma a stalo se:). Mám s ní nalítáno přes 1500km a přede jako správná kočka, ve spodních otáčkách se zlehka vrní ale o tom dvouvál přeci je:), jinak chod motoru je krásný a kultivovaný, sice nad 9000 tis. ot. výkon trochu uvadá ale jede pořád krásně. Brzdy má slušné, mám tam pancéřové hadičky takže stačí ke zkrocení jen dva jemné prstíky, podvozek má prý trošku slabší ale já to stejně nepoznám :D. Pod zadní sedátko se toho moc nevejde, možná rukavice s peněženkou ale já to řeším baťůžkem na zádech. Sem tam výletu ji s přítelkyní a na svoje sedadlo si nestěžuje, tak myslím že asi dobrý:)
Jezdím jenom okresky, takže jsem rád za kousek krásné cesty, dálnice ji nevadí ale mě jo:D a okruh jsem ještě nezkoušel, možná časem:).
Myslím, že se sní dá krásně cestovat, má sice sportovnější posed ale po 300km mě nic nebolí, tak asi jo:)
28.11. 2013 Sezóna ukončena, bez sebemenších problémů, výměna zadní pneumatiky z Pirelli Diablo Rosso Corsa na (pouhou) Pirelli Diablo.

22.2. 2014 Dnes po výměně oleje, olejového filtru a vzduchového filtru jsem letos poprvé vyjel na naši okresku, jelo se strašně krásně a mám pocit, že je o něco živější než loni (škoda, ze je to jen pocit :D).

24.6. 2014 Dnes nazuto nové obutí sada DUNLOP RoadSmart 2, tak jsem zvědavej jak budou sedět, slyšel jsem na ně zatím jen samou chválu. Jak něco pojezdím napíši jak sedí.
PS: Doufám že vydrží déle než PIRELLI Diablo cca 7000 km. :)

4.7. 2014 Dnes proběhla výměna oleje ve vidlích.

15.2. 2015 První vyjížďka v tomto roce. Bacha na štěrk!!! a na studený gumy. Ne nadarmo se říká studený gumy studenej bajker.

17.3. 2015 Sice už mám letos kolem 100 jarních km, tak až dnes přišlo na řadu výměna olej. filtru a mot. oleje. Vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací a motka je připravena jak na sezonu, tak na dubnovou STK:).

6.2. 2016 Tak a máme tu novou sezónu. Dnes jsem si objel pěkně komín. Výměna oleje, olejového filtru, nemrzka a vyčištění vzduch. filtru.

5.3. 2017 Konečně na silnici v novém roce, proběhla výměna oleje a olej. filtru a vyčištění vzduchového filtru.

Pecanen
Pecanen napsal 16.12.19 v 17:55

Léto 2019...prodána novému majiteli...ať slouží

Pecanen
Pecanen napsal 07.02.16 v 20:49

Dikec

Mario81
Mario81 napsal 06.02.16 v 19:15 10b.

Parádní kladivo

Mario81
Mario81 napsal 06.02.16 v 19:14

Parádní kladivo

hOOrNeT
hOOrNeT napsal 01.01.16 v 19:55 10b.

moc hezký SVčko Jestli je to stejně zábavný jako jeho slabší verze, tak s tímhle výkonem to musí být pecka