Honda XL 700V Transalp (2009)

Vlastník Willik
Vloženo 7.6.2013
Aktualizováno 1.3.2016

Vloženo: 15.06.2013, Uskutečněno: 05.06.2011, Stav tachometru: 18000 km, Zhlédnuto: 13x

Vrchol sezony 2011 se kvůli očekávanému přírůstku v rodině musel realizovat hned na přelomu května/června.
Opět s partičkou kámošů - výletem na slavnou Fagarašskou stezku
(nechali jsme se inspirovat reportáží z TopGear )

Počasí nám bohužel moc nepřálo: užili jsme si mlhy. deštíky, deště, slejváky, bouřky, trakaře, kroupy, sesuvy a bahnotoky ... Cesty v horách děravé, šutrovaté, po zimě ještě nespravené / neprojeté. Nejvíc si to "užíval" kámoš s Banďourem, kterej by zasloužil "řád proražený galusky" a metál za statečnost

Vrcholek jsme si dokonce vyjeli dvakrát. Posledních 100m ještě neprohrábli od sněhu, tak krom supr ledový vložky jsme si to ještě dali kolem dokola.

Rumunsko je země kontrastů, nádherná (a místy drsná) příroda venkova, kde vrchol pokroku je zapřažená kráva s dvoukolákem a proti tomu nerezovo-skleněný ultramoderny, mekáč a globální benzinky v každym většim městě. Lidi příjemný a milí. Cesty v nížinách jsou většinou OK, ale i tady občas překvapí i asfaltový offroudek

PS: přiložil jsem fotku dalšího budoucího motorkáře (důvod přeplánování naší cesty na přelom května/června).

• Tak a Alpik je fuč!

Konec sezóny 2015 se nese v duchu smíšených pocitů. Alpik byl pro mě vždy oporou, potěšením i parťákem do nepohody - inspirací a nejlepším kámošem v jedné báječné životní etapě! Teď již hřeje motorkářské srdce jiného

Typ: Prodej
    Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 10.10.2015
  • Čechy krásné a naše - závěr sezóny 2015

Jedna proražená guma, jedna naražená řetězovka, dvoje ztracené klíče a tedy jeden blboun zůstává doma jako přítel na telefonu. Chrudimáci nás opět vyšplouchli, příště už na ně prdíme! Tolik stručná bilance dlouho plánova

Vloženo: 13.10.2015
    Uskutečněno: 03.10.2015
  • Na otočku na Rujanu

Namísto plánovaného setkání přátel redakce Motoroute, to už vypadalo že se o víkendu nikam nepojede. Motokámoši (jen ti na baterky) mě opět nechávají lehce ve štychu, když s rodinkami volí alternativní program. V pátek d

Vloženo: 12.10.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015