Yamaha FZ6 Fazer (2005)

Vlastník SirsCZ
Vloženo 31.5.2013
Aktualizováno 19.4.2014

Dlouho jsem se rozhodoval, jakou motorku si pořídím. S výběrem jsem skákal po všech extrémech od CBR po KTM. Ovlivnila mě až věta kamose: "Tak už si nějakou kup, stejně jí za rok až dva prodáš a vyzkoušíš jinou".

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden
KTM 690 Duke: strach z jednovalce na delsi cesty.
Honda CBR 600F: Jako prvni motorku mit silnici jsem si rozmluvil hned po vyzkouseni od kamose.

První dojmy - Chtěl jsem tedy něco, kde si vyzkouším, jestli chci cestovat, jezdit po městě a nebo si vyjet po okreskach. Vyhral to Fazer a zacalo vybirani. . . Prvni dojmy? Supeeer =) A ted uz jen do motoskoli za Pepou Srsnem.

Motorku bych doporučil pro - pro mě =)

Doplňky na motorce - klín pod motorem, držák zadního kufru, laděné výfuky v Yamaha Kabourek. - Vše jsem již takto koupil od 1. majitele, který si to nechal nainstalovat při koupi v Yamaha Kabourek, Písek.

Vybíral jsem dlouho, nakonec jsem narazil na 3 inzeráty, který mě zaujaly.

Věděl jsem, že chci:

• Původ ČR
  • Rozumné kilometry
  • Klín pod motorem
  • Držák kufru
  • Ideálně 1. majitel

Pak už jen telefonování a výběr byl jasný. Za dva dny odvoz domů a řešit motooblečení =)

Na motorce začínám, takže se neodvážím hodnotit nějak odborně jízdu, apod. V každém případě jezdím celkem po městě, zažili jsme okresky i dálnici. Vše je pro mě nové, ale na nějaké nepříjemnosti jsem doposud nenarazil.

***LEDEN 2014***
Konecne jsem se dostal k zazimovani motorky, ma sve misto v garazi, ozdobena plachtou a odlehcene si stoji na hlavnim stojanu. Jj, kdyz o Vanocich bylo 8°C - byl by hrich si nejet zajezdit.

A jak hodnotim svou prvni sezonu???

Najeli jsme spolu asi 6 000 km a byla to parada. Ze zacatku jsem si zvykal a to hlavne proto, ze jsem uplne na motorce zacinal. Motoskola me posunula dal a ja mohl jen a jen jezdit. Vetsinu jsem najel po meste, ale jak uz to chodi - kdyz mate motorku, ozyvaji se kamaradi, kteri take propadli teto vasni, takze bylo i par vyletu - Slapy, Krkonose, Jizni Cechy. . .

Jedno vim ale jiste - dalnice me nebavi =))

Motorka je ovladatelna, prijemne se vede jak ve meste tak po okreskach a nastesti i dalnice se s ni da palit, takze po 6 000 km? ANO - jsem spokojen

Druha sezona prede mnou a je cas se posunout. Motorka P R O D A N A =)

SirsCZ napsal 20.04.14 v 18:24

Rozhodnuto a nova motorka v garazi. Trochu "retro", ale trival jedeeeeeeee =D

SirsCZ napsal 26.03.14 v 13:03

jen se rozhodnout

RepsolNick
RepsolNick napsal 26.03.14 v 12:56

presne trihrnek to chce

SirsCZ napsal 24.03.14 v 22:38

Jaaaaaj, tak uz i tady me budes drazdit =D

tim333
tim333 napsal 24.03.14 v 22:06

Byla fajn a teď už šup do tříhrnku