Honda CB 500 (1999)

Vlastník Kazirk
Vloženo 25.5.2013
Aktualizováno 3.8.2014

Moje první pořádná motorka (ještě to po mně chce tři znaky)

První dojmy - Konečně jsem našetřil dost peněz na něco pořádného. Předtím jsem měl akorát Mustanga, takže docela rozdíl. První dojmy byly samozřejmě super, nadšení z rychlosti a strach, že se s ní někde vysekám (zkušební jízda před koupí, kdy ještě nebyla moje :D )

Motorku bych doporučil pro - Začátečníci

V červenci 2012 jsem si koupil fichtla a zjistil jsem, že kolo není jediná jednostopá zábava. Udělal jsem si tedy řidičák a v září 2012 jsem začal šetřit na pořádnou motorku. V rámci toho jsem musel prodat fichtla (nerad, ale každá koruna dobrá) a docela radikálně změnit svůj týdenní plán. Vydělávat si na střední škole na motorku není žádná prdel.
Jakmile se začalo oteplovat, koupil jsem oblečení (žádný extra šunty, ale co nejlevnější) a začal jsem koukat po motorce.
Samozřejmě jsem se rozhodoval mezi klasickými třemi CB 500, GS 500, ER5 a CB nakonec vyhrála díky své větší robustnosti a velikosti. Všichni do mě hučeli, že je na mých 195 centimetrů pětikule malá, ale CB je z nich největší a jako vosa na bonbónu si na ní nepřipadám.
Plánuji co nejdříve dokoupit tankvak, kufry a možná nějaké to plexi. Kdybych opravdu nevěděl, co s penězi (nehrozí :D), dokoupil bych možná širší řidítka.

saddova
saddova napsal 28.06.13 v 11:45

mezi tohle krasavici a Suzankou jsem se rozhodovala... vyhrala Suza ..