renocar_unor

smazany51918
smazany51918 napsal 12.09.07 v 00:14

super sajda<br />

Stano.Italofil napsal 18.02.07 v 19:39

Díky Tiky za pochopení, já tě čéče ale asi neznám a nebo si tě nemůžu nějak vybavit. Každopádně bych s tebou ale někdy zašel na beera. Prohodit pár větiček o naší milované jedné stopě.....<br />
<br />
Kubo, tak konečně konkuruješ našim mašinám po zvukový stránce Příště to bude dvouválový bombardování neveklovskýho obyvatelstva, ostatně dobrej sound ste měli už dneska při hromadný vyjížďce a beze mě []

Tiky napsal 06.02.07 v 14:38

Myslíš že tě někdo brzdí, nebo si to zbrzdil sám... Co není v hlavě je asi v benzínu... <br />
<br />
Jinak pro Stanleyho - v pohodě, za ty léta co ho znám už si to můžu dovolit ...<br />
Zdar

napsal 05.02.07 v 09:07

Stanley já bych jezdil hned, ale trošku mě brzdí mistr Košťátko, protože má stále moje zadní kolo ... Jak bude doma, tak protahnem ty naše dvouvály

Stano.Italofil napsal 04.02.07 v 22:38

V prvém případě: velká omluva pro pana Tikiho, už mi to bylo správně vyloženo, tak tedy nezbývá než souhlasit s tím domácím zvířátkem <br />
<br />
No a teď pro Kubu: sakra práce, tak kdy konečně probudíme k životu ty naše dvouválcový slečny ? polibkem to asi nebude , JARO jsi žádáno !!!

Stano.Italofil napsal 17.01.07 v 16:40

pro pana Tikyho s Hondou CB 750: teda soudě podle toho důlku v nádrži, to mohl bejt teda možná nějakej ten transexuál s hodně vyvinutym kolíkem , když už se tedy zastáváš předchozí majitelky. A jestli si si toho ještě nevšiml tak je to všechno funny, ikdyž pochybuju že si to pochopil , a to prasátko docela sedí na tebe, na tý fotce by to chtělo ještě to korýtko. A s těma hrncema, hmmm... tak to bych se fakt hádal <br />
S pozdravem Stanující Stanley

Tiky napsal 17.01.07 v 13:59

koukam že si rozpoutal celkem zajímavou debatu ohledně předchozí majitelky... si normální prase! jinak čtyři hrnce jsou stejně lepší...<br />

Stano.Italofil napsal 16.01.07 v 21:30

pro Kubikulu z Neve: toho mýho klacíka honim už dávno , mimo to, moc hezky nafocená ta tvoje pani Suzukiová <br />
<br />
pro Majklze: možná ještě něco zbylo na nádrži, po té bývalé majitelce slečně naražkundičkové

Majklz
Majklz napsal 16.01.07 v 18:14

to Kuba: tak na to bys nám měl spíš ukázat tu kundičku tý předchozí majitelky

smazany17159
smazany17159 napsal 16.01.07 v 08:19

Kundickou ? ta mela teda hodne ztuhle pysky asi jak sel lekla

napsal 15.01.07 v 23:38

Stanley, Majklz: No jo fotky dodám co nevidět, dneska sem přikoupil i zrcátka, tak je tam naprasim a vyfotim vám to ať máte nad čim honit péra )))

Míma
Míma napsal 15.01.07 v 20:29

Tak ať slouží pane...Tímto zdravim celou neveklovskou motobando a zase co nejdřív společně něco spácháme

Majklz
Majklz napsal 15.01.07 v 17:49

No tak ses taky konečně pochlubil, jo? Dej sem nějaký aktuální foto, ať vidíme ty hrazďáky.

Stano.Italofil napsal 15.01.07 v 17:35

no nekecej ! to je taky dost, že si sem dal tu tvojí japončici , vítej mezi nás - dvouhrncáře , přeju hodně spokojenejch km bez nehod, ty psychopate jeden !!!

xmickey
xmickey napsal 15.01.07 v 14:53

cim ze to ta predchozi majitelka promackla???

šimic
šimic napsal 15.01.07 v 13:38