Ducati 900 SS (2002)

Vlastník anteros
Vloženo 20.5.2013
Aktualizováno 27.5.2013

A opět SS900. Kdysi jen tak z recese, po pár letech z neutuchající touhy vrátit se zpět. Zpět ke stroji, který dokáže zahltit emocemi, eufórií, adrenalinem v takové míře, že vám spodní prádlo nezůstane bez poskvrny.

Motorka koupena od Alfonc (Lovosice)

První dojmy - Motor jak 5 minut před smrtí, spojka jak 5 let po smrti. V kombinaci s Termignoni takovej Hardcore, že to bez vyjímky nenechá nikoho chladným. Dvouventilový Desmo, vzduchem a olejem chlazený, dodává Duci takovej říz, že papírových 58kW se zdá jak uplná hovadina.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho, kdo se rád odlišuje, kdo chce mít z jízdy opravdový potěšení.

Doplňky na motorce - Termixy, tlumič řízení, spojka Rizoma, kryt spojky Ducati, kola Marchesini, nějakej ten karbon.

prostě v týhle kategorii není nic lepšího. SS byl kdysi můj první dvouvál. Následný návrat ke čtyřválcům mě utvrdil v tom, že místo v mém srdci už je jen pro dvouválce. A tak přišla ke slovu Aprilia RSV 1000 Factory, ale ve srovnání s SS mě ani trochu nezaujala. No a když jsem narazil na inzerát od Alfonce, Ducati pro mě byla jasnou volbou.

+ charakteristika, ovladatelnost, spotřeba cca 6 litrů když za ní tahám, jinak 5. "kufr" pod sedlem, i cestovat se na tom dá-

- tady jsem se zaseknul. snad ani žádný mínusy nemá. a jestli jo, tak to je na ní to krásný

Alfonc
Alfonc napsal 27.05.13 v 16:49 10b.

Jasná desítka, jak jinak a jak psal Sete...a hele, moje bejvalka

Sete
Sete napsal 20.05.13 v 21:41 10b.

A hele, moje bývalka, tak ať Ti dělá jen radost!

Sid2
Sid2 napsal 20.05.13 v 21:23 10b.