Moto Guzzi Norge 1200 (2006)

Vlastník Šléza1
Vloženo 18.5.2013
Aktualizováno 11.3.2014

Sháněl jsem něco na delší výlety a zároveň jsem chtěl zůstat u oblíbené značky

První dojmy - Silná, těžká a přesto obratná. Super objem kufrů! Skvělý zvuk, přestože je namontován originál výfuk. Neokoukaná motorka , která má své charizma :-)

Volba Norge byla jasná! Moto Guzzi mi po všech stránkách vyhovuje, jen předchozí Bellagio nebylo stavěné na dlouhé výlety ve dvou ( pohodlí spolujezdce, objem zavazadel )
Přestože váží motorka skoro 300kg , její ovladání je velmi pohodlné.
Praktické je výškově nastavitelné plexi, za kterým je člověk střední postavy super chráněný před větrem.
Brzdy jsou úplně dostačující. Podvozek se nechá jednodušše nastavit ( např. před delší cestou ve dvou, si zadní centrál přitužím)
Jelikož je to cesťák a kufry jsou originál, pak není o místo v kufrech nouze a zároveň to
není na úkor pohodlí spolujezdce ( což např. u Bellagia problém byl, spolujezdec neměl misto na zadních stupačkách )
Spotřeba je dle očekávání dobrá, podle stylu jízdy od 5 do 6 litrů na 100km.
Sevis jsem zatím nemusel řešit, veškeré oleje, filtry a svíčky jsem si vyměnil sám.
Motorka je už svým typem předurčená hlavně na delší výlety ale když shodím kufry, nechá se s ní jezdit docela svižně i kolem komína

BobRF
BobRF napsal 19.07.13 v 19:06

Kráska nejsou moc vidět škoda ale není to tuctovka 10b bilá perlet je cool barva

holtík
holtík napsal 25.05.13 v 16:54 10b.

Krásný a silný cesťák. Vítej v klubu a přeji hodně krásných zážitků ze sedla tvého stroje. Deset bodů.

Hedge
Hedge napsal 24.05.13 v 21:19 10b.

Ta je az neuveritelne cista

COMPANY
COMPANY napsal 21.05.13 v 22:37 10b.

malina
malina napsal 19.05.13 v 20:37 10b.

ale to je pěkně vyvoněná kočička
Parádní cesťák, pro dva naprostej luxus