Ducati 749 (2006)

Vlastník Alfonc
Vloženo 16.5.2013
Aktualizováno 3.9.2014

Kdo měl jednou ducati, nemůže už jinak... po 900SS je 749 úplně jiná liga a je vidět, že je to moderní motorka

Ducati 848 EVO: Peníze jsou to co rozhodlo... 749 stojí přeci jen polovic... a hlavně mám stále o čem snít :-D

První dojmy - Krásně ovladatelná, poslušná, výkon příjemný, brzdy moc hezký... sedí se na tom jak na žehlícím prkně a co je nejvíc, stát na semaforech! Než tam padla zelená, měl jsem pocit, že mi musí shořet trenky!!! :-D

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych, že moto je nejvhodnější pro Alfonce!!! :-D

Doplňky na motorce - K Duci mám vše originál a na motorce je nějaký karbom, laďáky, jednotka, krovka, páčky,...

První dojmy zatím nebudu psát, protože těch 50 km nestojí za řeč. Takže až bude něco najeto, možná sem nějaké to písmenko přihodím Zatím jsem z ní ale úúúplně odvařenéééj!!!

Podle výrobce jsem nastavil podvozek na výchozí základ a teď se budu těšit, že to bude to ono a jestli ne, tak budu zkoušet až do zblbnutí

Simitom
Simitom napsal 30.12.15 v 22:37 10b.

Nádherný kus italské krásy

Zanas
Zanas napsal 31.05.13 v 22:24

Nee "nooc" ale "mooc" pěkná motorka.

Zanas
Zanas napsal 31.05.13 v 22:23

Nooc pěkná motorka. Tak ať ti jezdí

Alfonc
Alfonc napsal 23.05.13 v 08:48

Děkuji za kladné hodnocení Pár odpovědí na otázky... sedět na žehlícím prkně si můžeš zkusit doma Ne, prostě je to sport a tím pádem tvrdší, ale určitě ne nepohodlný. V neděli Hořice a zpět (cca 300 km) a úplně v poho A proč ne 999? No, dlouho jsem zvažoval, ale čím jsem starší, tím více klesám. Tak nějak zjišťuji, že nepotřebuji krotit divoký zvíře, ale že se chci hezky povozit a vychutnat si zatáčky. A to mi právě 749 poskytuje na 100%

123ps
123ps napsal 18.05.13 v 12:18 10b.

Krasavica