Ducati 749 S (2003)

Vlastník TheJessie
Vloženo 12.5.2013
Aktualizováno 25.7.2013

Tak jsem si pořídila novou rudou kámošku z Bologne. Dlouho jsem po ni toužila a 5.5.2013 se sen stal skutečností

První dojmy - První dojmy? Mám na ní zatím prd najeto ale asi tak - z první jízdy jsem přijela s hubou od ucha k uchu :-) Prostě mě ta motorka baví! Věděla jsem že chci znova Ducnu a jsem ráda že volba padla na 749!

Ještě na ni nemám moc najeto, ale už můžu říct že 749 že výborně brzdí, nelíbí se jí v nízkých otáčkách, má dlouhý kvalty, je dobře ovladatelná a tvrdá. Na holku se 157 cm je docela mohutná, ale i na to se dá zvyknout. Hold musím přemýšlet dopředu abych nezastavila někde v díře Jízda po městě není dobrou volbou už jen proto že máte pocit, že vám hoří zadek - topí fakt kvalitně
Už nejsem taková ta šedá myš s černým Monsterem ... 749 budí pozornost už na dálku. Výbornej zvuk a do toho otevřená spojka od Rizomy ... No co víc si přát

- Tak něco málo už jsme spolu najeli a mám z ní pořád větší radost. Je to taková traktoristka. Podvozkově paráda, přesná, rychlá, dobře ovladatelná, Bremba se vždycky zakousnou do kotoučů a nepustěj Jde pěkně odspodu, ale i nahoře umí jet. Nejvíc ji sedí svižnější jízda a pěknej povrch, tam je doma.
Má dost dlouhý kvalty, takže město většinou za 1 s rukou na spojce.
Posez mě vyhovuje, sice na ni vypadám jak vosa na bonbonu, ale to je vedlejší ... prostě mě baví
Úložný prostor - žádný ... To je ale u Ducatek normálka, stejně by mě po cestě všechno shořelo Co si budem povídat, nejvíc ji sedí Monoposto, spolujezdec už tam je navíc

Ejoo
Ejoo napsal 25.04.18 v 12:36 10b.

Krásna mašina ! Nech ťa poslúcha

Pedl
Pedl napsal 27.10.17 v 23:30 10b.

kulik
kulik napsal 01.05.17 v 20:34 9b.

Obě dukny fajnuvé

czoppik001
czoppik001 napsal 13.04.17 v 11:51 10b.

...pěkná

Polas
Polas napsal 22.04.16 v 21:54 10b.

Chtělo by to Jess aktualizovat motorky