Sachs Roadster 125 (2000)

Vlastník alkar
Vloženo 14.4.2013
Aktualizováno 18.2.2017

Mohl jsem jen dvácu, na většině znich bych vypadal divně a tak jsem si vybral tuhle.
každý si myslí cca 500 ccm

Honda XL 125V Varadero: moc známá
Daelim Roadwin 125: 125 a choper -> ne
Yamaha XV 125 Virago: 125 a choper -> ne
Yamaha XVS 125 DragStar: 125 a choper -> ne

První dojmy - Líbí se mi tuhost podvozku, celkové odpružení. Motorka je sice trochu slabší ale i tak mi sedne jelikož nástup výkonu je pomalejší, ale to se pro tuto motorku hodí.

Motorku bych doporučil pro - Vyšší, vyjímeční...

Motorka měla skvělý posez, moc mi vyhovoval i když mám kolem 2 metrů tak jsem se na ni bez problémů poskládal. bez problémů se na ní dalo vydržet jet 12 hodin a po sesednutí mě lehce bolel zadek ale na záda to bylo super.
Motor s jeho 10Kw nepatřil mezi ty nejsilnější ve své kategorii, ale nedělalo mu problém stíhat třeba kamarádovo Varadero. Dříve jsem si ani neuvědomoval co bych dal za spotřebu kolem 3l, to byla věc co mi dovolila jezdit a neřešit kolik to stojí.
Motorka byla díky velkému rozvoru klidnější, ale s podvozkem jsem také neměl žádný problém.
Z počátku jsem se bál servisu, ale díky japonskému motoru z Viraga jsem ani se scháněním dílů neměl problém. Všechny ostatní díly které byly potřeba jako třeba řetězovka jsem sehnal bez problému na wemoto.
Jediný problém jsem měl s povolujícími se šroubky na rozetě, kde nakonec pomohlo vteřinové lepidlo.

Goro-Pohy
Goro-Pohy napsal 11.05.13 v 16:48 10b.

Parádní Jo, vypadá větší i se tak chová Jen pár koníků na víc a bylo by

Milan1963
Milan1963 napsal 14.04.13 v 11:13 10b.

Vypadá moc dobře, opravdu na 500 ccm !