KTM 640 LC4 Supermoto (2006)

Vlastník pepan111
Vloženo 31.3.2013
Aktualizováno 31.3.2013

Motard, není třeba víc dodávat

Husqvarna SM 510R: cena

První dojmy - První dojmy. Po nastartování velkej vibrátor a hodně hluku. Při jízdě jde pěkně za plynem od volnoběhu, obratná, hbitá a rychlá.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro ty, kteří se nebojí a nechtějí cestovat, taky pro ty kteří mají partu nebo alespoň pár známých na motardech. V jednom je to o ničem.

Doplňky na motorce - Má nižší sedlo, větší nádrž což si dovezla už z Itálie, dále blastry a zadní držák na RZtku je pryč. V závěru taky výfuk i se svodem

Už od prváku či druháku jsem se zamiloval do motardů, byla to jen otázka času skrze papíry a finance než na něj dojde. V poslední době cca rok, už se jen projížděla inzerce a hledala ta pravá. Nakonec díky novým zákonům od roku 2013 jsem si musel sehnat seškrcenou na 25kw.

KTM jsem si vybral, protože dá se říci je to kompromis, který si drží cenu, servis se dá utáhnout a spolehlivost je uspokojivá. Motorka má najeto cca 14500km, byla v roce 2011 dovezena z Itálie, o servis předemnou se staral bývalý technik nějakého supermoto jezdce, tak doufám, že bude vše jakž takž v pohodě.

Motorka jede jak z praku, přední brzda užasná, zadní má nějakou chybičku, ale na tom se už pracuje. Má kickstart a i startér. Startér je momentálně před repasí a tak alespoň pomocí kickstartu startuje.

Plánuji vyjíždky jen kolem komína, pro spolujezdce nevhodná a na to ani není stavěná.
Bohužel díky počasí nemám nic najeto, ale jakmile bude, přibude pár řádků v recenzi.

audi1986
audi1986 napsal 21.04.15 v 20:05

ach jo

corser
corser napsal 23.12.14 v 09:45

lik12
lik12 napsal 26.04.13 v 07:13 10b.

pěkná káťa tak ať lítá

cat-nikita
cat-nikita napsal 02.04.13 v 13:16 10b.

Čistokrevná zábava, netřeba víc dodávat

Machy07
Machy07 napsal 31.03.13 v 22:52 10b.

Parádní stroj Tak ať lítá