KTM EXC 200 (2010)

Vlastník TicTac_OmG
Vloženo 29.3.2013
Aktualizováno 29.3.2013

Je to krásná, lehká motorka s nádhernou ovladatelností.

KTM EXC 250 F: prostě 2t je 2t :D

První dojmy - Když sem se na ní poprvé svezl tak sem nevěděl co si o tom myslet, najednou taková silná motorka oproti DT :D Ale teď si nemůžu stěžovat motorka se krásně ovládá a nemusim bát že by něco nevyjela, protože i když se to nezdá na objem 200 ccm má užasnej zátah už od malých ot.

Motorku bych doporučil pro - tuhle motorku bych doporučil spíše těm co mají rádi šílenou jízdu a chtějí něco sčím si budou moct vyhrát :)

Doplňky na motorce - dával jsem na to chrániče chladiču originál od KTM a potom ještě FMF koleno, které jsem ktomu dostal a přemýšlím časem dokoupit ještě FMF koncovku

Chtěl jsem nějakýho dvoutakta, ale do 300 sem jít nechtělo, protože je to moc brutální :D moc toho ještě najeto nemám, ale sem nadmíru spokojenej. Jízdní vlastnosti sou užasný prostě stou motorkou se už nebojím se pustit do nějakýho většího výjezdu a bez problémů ho vyjet. Spotřeba je trochu větší, ale tak co čekat od 2t :D časem bych si stím chtěl zajet nějaké CrossCountry. Zatím toho není moc co psát najel sem stim jen pár motohodin tak potom dodám víc informací a nějaké videa :)

TicTac_OmG
TicTac_OmG napsal 30.03.13 v 09:13

Děkuju

Machy07
Machy07 napsal 29.03.13 v 18:37 10b.

Pěknej stroj