Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2005)

Vlastník SHEFF
Vloženo 22.3.2013
Aktualizováno 3.2.2014

První dojmy - Harley Davidson legenda´´´Skvělá motorka, výborné jízdní vlastnosti a pohodlná na delší cesty.

Originální doplňky H-D: střední kouřové plexi, LED světlomety, krytka přední osy, přepákování na padacím rámu, čalouněný panel přístr.desky, držák GPS ZUMO 650, repro soustava včetně zesilovače od HD, stupačky jezdce + ovládací pedály, stupačky spolujezdce, ovládací páky-řadička + táhlo, brzda vše chrom, chrom. kryt startéru, nosič + led světlo, (tour pack), ochranné rámy blatníků, madla pro spolujezdce, organizer v kufru, zadní kon. chromové světla, kouřové podsvícení zadního kufru, osvětlená chrom. zrcátka se znamením směru, chrom. ventilátor, 2x kožené kapsy pod nohy spolujezdce,

truck
truck napsal 25.11.14 v 18:43

Veliká paráda Měj se Luboš

Macek01
Macek01 napsal 03.02.14 v 16:44 10b.

Tenhle model od HD respektuju tak hodně štěstí a bez nehod

YamiraVirago
YamiraVirago napsal 05.06.13 v 21:25 10b.

Dávám 10 bodíků, škoda, že neje více. Překrásný kousek, lepší jsem zatím neviděl. Nasadil jsi laťku dost vysoko a jak si mám teď vybrat, jestli mi elán vydrží, tak příští rok jdu ní. Jezdím Virago 1100, ale když potkám Electru, tak mi naběhné husina a respekt.
Přeju hodně najetých km a jen slunečné dny. Míra

Cimrmanolog
Cimrmanolog napsal 29.03.13 v 15:57 10b.

Michaelhd
Michaelhd napsal 29.03.13 v 15:35 10b.

Krásná Electra ,užívej!!! Jasných 10b.