renocar_unor

Yamaha XJ6 (2009)

Vlastník naty.kuchtova
Vloženo 20.2.2013
Aktualizováno 30.7.2015

Lehká, hravá a skvěle ovladatelná, na začátek akorát.

Motorka koupena od xvladax - Výborné jednání, vše narovinu, motorka v luxusním stavu!

KTM 690 Duke: zkušenosti

První dojmy - Mám jí v ruce už odminule, takže jako na kole - to se nezapomíná :) Těžiště je nízko, takže se krásně vodí do zatáček, za plynem jde taky velmi přítulně.. no u aby bylo teplo a mohly jsme spolu sjet ty krásy Českých zemí!

Motorku bych doporučil pro - všem, co začínají, holkám obzvláště

Doplňky na motorce - LED blinkry Yamaha orig. příslušenství, držák navi na RAM kouli, pancéřové hadičky, CNC páčky, padáky a závažíčka Rutan edice Goodbye Kitty

Měla jsem ji na ježdění před pár lety ze všech Yamah mi padla nejlíp. Jde hlavně o výšku sedla - na mých 165 cm se jen tak nějaký stroj nehodí, aspoň ne pro začátek, kdy se to budu opět všechno učit ovládat (i když to vypadá, že nic nebylo zapomenuto).

Za 18 měsíců od pořízení XJéčka na tachometru přibylo něco přes 16 000 kilometrů, absolvovala jsem motoškolu a dva kempy u Míry Lisého a individuální motoškolu Pepy Sršně, sklouzla se na mosteckém okruhu.. motorku jsem vytunila o pancéřové hadičky (a je to fakt znát ), LEDkový blinkry (taky super) a podpěry pod brašny od původního majitele už ani nesundávám (pořád na cestách )

Dva roky spolu, 20 000 km za námi, letos (2014) byly i jedny trochu delší Alpy a spousta ježdění "kolem komína", úžasnej kurz s Blankou u Sršně.. a protože je zima je čas úprav XJ dostane nové bačkůrky (Pirelli Angel), páčky, závažíčka a převleky na rukojeti na ohřívání rukou, snad to do jara stihnu svým novým luxusním růžovým nářadím všechno namontovat

A aby toho nebylo málo, trochu jsme si spolu za podpory výborných přátel zamodelkovaly

Okruhová motoškola proběhla v nejrychlejší (100 km/h) skupině

Juraj22
Juraj22 napsal 17.11.20 v 16:18 10b.

Krásná mašinka a krásná baba, tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů

misfits
misfits napsal 20.12.16 v 19:26 10b.

super nemáž kamošku co je tak trochu na tom jako já a hledá partáka

hobitos
hobitos napsal 11.09.15 v 10:44 10b.

Ta prostě nemá chybu, neskutečně k sobě pasujete!

Drtikol82
Drtikol82 napsal 30.07.15 v 12:42 10b.

pěkná, mnoho štastných km

milooo
milooo napsal 25.07.15 v 21:09 10b.

krasna motorka taky o ni uvazuji plny pocet