KTM 990 Adventure / S (2012)

Vlastník _GAS_
Vloženo 9.2.2013
Aktualizováno 23.8.2016

Vloženo: 23.12.2015, Uskutečněno: 23.12.2015, Zhlédnuto: 30x

Přeji všem přátelům i kolegům v jedné stopě, ať se tu příští rok potkáváme všichni ve zdraví a ať naše stroje šlapou jako hodinky ze Švýcarska.

_GAS_ (21) napsal 19.01.2016 v 11:24

To Wildaja: možná jsi ho sháněla moc brzy, teď by měl být k sehnání skoro všude.

Ale CRF1000L byla fakt hodně dobrá.

Wildaja (44) napsal 16.01.2016 v 16:52

Tak to já letošní Motohaus nesehnala ... nikde tu poblíž ... no neva, šak ony se ty informace teď pěkně posypou . A podle fotky, kdy za sebou necháváš jen prach, má Africa Twin šanci opět vyvstat a udělat Hondě zajímavější reputaci .
Jinak Randy Mamola ... rozevlátý je a to doslova . Bylo by moc fajn oprášit tuhle Americkou legendu . Ta videa nemají chybu .

Mann (1514) napsal 13.01.2016 v 12:43

Jo, jo ... randy byl rozevlátý

V jeho nejlepších létech

byly k vidění věci nevídané

_GAS_ (21) napsal 11.01.2016 v 09:23

Ty vole, Randy byl můj velikej oblíbenec.
Miloval jsem jeho rozevlátý styl + plakát co jsem měl nad postelí.

Navrhnu to na poradě.

Mann (1514) napsal 08.01.2016 v 16:54

Neděkuj, nemáš zač a pokračuj v této Bohu libé činnosti dále Klidně můžeš udělat na toto téma zápis do deníku. takových informací není nikdy dost
P.S. Kdyby jste náhodou v redakci MH tápali na koho ještě vzpomenout po Spencerovi, měl bych pro vás tip Randy Mamola titul sice nikdy nezískal, ale šoumen to byl jako prase a nejen na motorce . Ten by možná dokázal zabrat i 1/2 časáku

_GAS_ (21) napsal 07.01.2016 v 17:15

Ahoj! Moc vám všem děkuji za přání.

Musím se přiznat, že pochvala od Manna za článek o nové Africe v MH mi udělal skutečnou a upřímnou radost.

Díkes moc.

Mann (1514) napsal 05.01.2016 v 13:53

S oblibou říkávám a přeju všem - ať se práší od koleček Tobě se to GASi povedlo náramně znázornit reálně i graficky v PF Už mi dlouho žádná periodická tiskovina nenabídla tak zajímavé počtení jako nové číslo MOTOhouse a to díky i tvému příspěvku Děkuji a přeju v tomto roce FULL GAS jen té nejlepší zábavy a radosti

Wildaja (44) napsal 28.12.2015 v 17:10

Pěkně jste to napsali a to oba dva . Beru to i na sebe a děkuji .
S přáním ... ať se vaše slova splní a máme se všichni dobře .

_GAS_ (21) napsal 23.12.2015 v 13:05

S tím se nedá, než souhlasit.

31081 (666) napsal 23.12.2015 v 08:37

[b]Také se připojím,všem přeji zdraví a štěstí,kterého je potřeba stále víc,ať nám to jezdí,ať je brzy zase jaro a léto jak má být,a hlavně at je mír ,abychom si mohli plnit svoje sny a zažít ještě mnoho dobrodružství na našich strojích,protože to je náš život.

• O2 eliminator

Na doporučení od svých přátel jsem přistoupil k montáži O2 eliminátoru, který eliminuje ekologické zásahy jdoucí do řídící jednotky od lambda sond. Výsledkem je mnohem jemnější nástup vstřikování = odpadá cuknutí mezi

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 24.11.2015
  • Toulky mimo asfalt

Podzimní počasí sice umí být nevlídné, ale jízda mimo asfalt přeci jen dokáže člověka zahřát lépe, než kdejaký alkoholický drink. Trip s kamarádem vedl Českým středohořím a nebylo to vůbec špatné, notabene nebyl proje

Vloženo: 29.09.2015
    Uskutečněno: 29.09.2015
  • Bosna a Herzegovina part II

Druhá část několika fotek z mé sirotčí dovolené viz text níže. Znáte to, celý rok za vámi chodí kamarádi, nebo spíše známí, že se jim líbí vaše toulky na mašině a jestli je někdy nevezmete sebou. A když tedy souhla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 27.08.2015