Suzuki AN 400 Burgman (2003)

Vlastník anims
Vloženo 31.1.2013
Aktualizováno 26.2.2021

Jezdící obyvákové křeslo s dostatečným výkonem do města i mimo něj. Ovšem nikoliv na dálnici.

Gilera Nexus 500: Menší zavazadlový prostor a větší spotřeba.

První dojmy - Jsem nadšen ochranou řidiče před větrem a jinými vlivy. Opravdu si to užívám po naháči :) Co mě příjemně překvapilo bylo nízké těžiště, ovšem má to i nevýhody v podobě škrtání stojanem v zatáčkách ikdyž jedu bez spolujezdce, který tuto výšku ještě o něco více snižuje.

Motorku bych doporučil pro - Šichťákům na dojezdo práce a příležitostným cestovatelům.

Vybral jsem si ho kvůli spotřebě, která se pohybuje od 3,5(při jízdě do 110Km/h) do 4 l/100km litrů(věřím, že i za 3,3 se sním dá zajet ale to už není nic pro mé nervy :) ). Což mi papal i 125ccm 4T karburátor skůtr. Také kvůli pohodlnosti, odkládacím prostorům a jelikož mám rád skůtry :) Je to ideální stroj na každodenní ježdění do práce i na drobné výlety s kamarády. Ovšem kamarádi musí také holdovat podobným strojům jelikož více jak 130 km/h je pro něho utrpením, které končí na 145Km/h. Tzn. na žádné zbrklé výlety s kamarády kteří vlastní supersporty :)

Při opravdu tvrdé jízdě lze pocítit lehké kroucení podvozku, který na takovou jízdu nebyl stvořen. Nejvíce se skůtřikovi líbí v městě a na okreskách mimo něj. Ikdyž ve městě si je třeba zvyknout oproti 125cmm strojům na jeho délku a váhu. Není to ale již taková úžovka mezi auty a při parkingu je třeba vyhlížet větší prostory.

S moto se dozajista dá dobře i cestovat. Viz. fotky z dovolených hrdých majtelů tohoto stroje :) Boční kufry + zadní kufr + kufr pod sedlem(který je opravdu velký, ne jako konkurence :) ) + batoh mezi nohy slibují opravdu hodně zavazadlového prostoru.

Milan1963
Milan1963 napsal 26.02.21 v 20:28

šelba.
šelba. napsal 01.02.13 v 13:32

Najel jsem se 400stovkou přes 40 t km. Přestala stačit až při společných výletech se silnějšími stroji. Dálnice v pohodě. Jen ten rám je fakt měkej v zatáčkách. Ale z malýho skůtru super volba.

keto
keto napsal 01.02.13 v 07:53 10b.

Povedený skůtřík takový universál,dobrý do města i mimo něj s dostatečným výkonem a dobrou spotřebou hodně pohodových km

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.02.13 v 03:14 10b.

krásná roštěnka