renocar_unor

BMW R 1200 GS (2005)

Vlastník Dave81
Vloženo 12.1.2013
Aktualizováno 21.2.2014

Působí majestátně a hrozně se mi líbí!

Moto Guzzi Stelvio 1200: Při bližším zkoumání mi Němec přišel přece jen lépe zpracovanej a řešenej

První dojmy - První dojem - nejede, druhej dojem - nejede!!! Prostě to nejede a ještě navíc se to klepe :) A další dojmy: Nefouká na tom, pěkně to žehlí díry, hrozně rádo to zatáčí, naprosto bezpečnej pocit v náklonu, chce to klikatý silnice, protože na rovině to prostě pořád nejede :) Tak po najetí pár set km zase aktualizuji dojmy: Po rovině to pořád nejede :) Další aktualizace po ca 6tkm (3tkm dovolená Balkán): Na dlouhé cestování je skvělá, perfektní kufry i pohodlí. Vyděšenej jsem byl ze spotřeby, dojezd min.350 km a to v nádrži vždycky ještě dost bylo. Spotřeba při cestovním tempu kolem 5ti litrů!! Bomba! Jinak bych teda podotknul, že pokud se jede po dálnici, nebo po rovný silnici, mám furt pocit, že to nejede :) Ale to bude chyba ve mě, motorka funguje jak má. Po roce: už mi docela i přijde, že to jede...kua já už musim bejt starej...

Doplňky na motorce - padáky, origo kufry BMW Vario, origo alarm, dorazy řízení, mřížka chladiče, mřížka předního světla

Je to všeuměl. Ale takovej spíš skromnej. Občas tu někdo napíše, že mu to vynahradí 3 motorky - supersport, cesťáka a enduro - BLBOST!
Cestovat se na tom asi dá, enduro to ale není a supersport už vůbec ne!!! Je to svoje kategorie, ne kterou se musí navyknout a pak si to užívat. Ideální na klikatý silnice s horším asfaltem. A těch je v ČR stále víc a víc :)

Luky.
Luky. napsal 22.01.17 v 13:16

😉

Luky.
Luky. napsal 22.01.17 v 11:59 10b.

Hezka moto a luxusni komentar Nejede

Astráček
Astráček napsal 24.09.14 v 18:21

tak tohle je můj sen... ale hooodně vzdálenej. Jinak nádhera,,,,

istonbike
istonbike napsal 29.04.13 v 09:49 10b.

Nádherný industriální stroj s točící se vrtulí ve znaku není možné,že by to nejelo přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle i stupačkách

Dave81
Dave81 napsal 19.03.13 v 13:20

Fouká podle toho jak si nastavíš plexi, když ho dáš skoro kolmo k silnici, tak nefouká, zas ale máš pocit, že ta motorka tlačí vagón. Do endura to má hodně daleko - vždyť je to těžký jako kráva a když si chceš brnknout nohou o zem, tak se max.kopneš o válec :)