Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Limon
Vloženo 21.12.2012
Aktualizováno 21.12.2012

Enduro s čtyřtaktním dvouválecem o výkonu 125ccm a 11kw (což je maximum ve skupině A1)

Motorka koupena od Soukromý majitel - Výborná, výběr z více moto, bezproblémová domluva a super přístup.

Yamaha YZF-R125: Jedním slovem pohodlí
Yamaha TDR 125: 2-takt s ne moc pěkným vzhledem (subjektivní názor)
Derbi GPR 125: Pohodlí
Cagiva Raptor 125: Pohodlí a značka Cagiva
Yamaha XVS 125 DragStar: Je moc poznat že jde o stopětadvácu (hlavně vedle nějakýho litrovýho čopráka :) )

První dojmy - Líbil se mi posez (žádný hrbení jak na YZF nebo podobnejch sršních) člověk sedí pěkně vzpřímeně.. Samozřejmě i zvuk (laďáček) ale hlavně jízdní vlastnosti. Tahle mašina nikoho nikam nežene, dá se s ní zajet i na nějakou tu polňačku a nemusíte se bát, že někde něco urazíte.

Motorku bych doporučil pro - Moto je nejvhodnější pro někoho, kdo nevyžaduje rychlost ale spíš spolehlivost a pohodlí.

Doplňky na motorce - Na stroji mám kufr, laděný výfuk ale d´plánuju vyhřívané rukojeti a padáky :)

Kupoval jsem motorku hlavně na pohodlí a to jak řidiče, tak i spolujezdce a tak padla volba na tento stroj. Vždycky se mi líbili supersporty v malorážkách např. Yamaha YZF R125, Cagiva Raptor 125, Derbi GPR 125 ale vadilo mě hlavně pohodlí a že tyto stroje vážně člověka ženou. Nechtěl jsem 2-takt a takovéto 4-taktní endura jsou snad jen Varadero a Derbi Terra, která se mi strašně líbí, bohužel je trošku v jiné cenové kategorii :/. Zatím jsem našel jen drobné kosmetické vady (stroj nebyl nový) ale co se týče motoru, převodovky, šavlí apod. tak nic vše je tak, jak má být :).