Suzuki GSX 1400 (2003)

Vlastník MedvědB12
Vloženo 20.12.2012
Aktualizováno 15.8.2015

Poslední pořádná a poctivá mašina, kus železa pro dospělé chlapy.

Motorka koupena od Neznámý - Nic mi nezatajoval

Yamaha XJR 1300: Zvítězil obsah

První dojmy - Jezdím na dvou kolech už skoro 40 let, mýma rukama prošlo cca 15 strojů, poslední bandit 1200 N je taky super, a v garáži nadále zůstane, ale to se porovnávat nedá. Tahle lokomotiva mi sedla hned po rozjezdu.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju všem, co hltají kilometry a nelíbí se jim motorky v pláštěnce

Doplňky na motorce - Přední plexi, plotna givi, kufr, mřížka chladiče oleje, teploměr oleje, širší řidítka, podstavce řidítek, čiré blinkry

Tuhle motorku můžu klidně a s čistým svědomím označit jako VLAJKOVOU LOĎ OD PANA SUZUKI.
Po několika vyjížďkách s mým synem Davidem a jeho BMW R 1150 R ( mimochodem taky skvělý stroj ) a absolvování dovolené na Slovensku, můžu s klidem říct, že zatím maximální spokojenost. Nejlépe ji svědčí kopcovitý terén a táhlejší zatáčky. Tam, kde ostatní museli řadit, já nemusel. Podvozek je proti banditu nesrovnatelný, při nerovnostech vozovky se prohoupne jako Titanic na vlnách. Úložný prostor pod sedlem je pro základní věci a výbavu dostačující a na delší trasy poslouží kufry. To, že mám za sebou spolujezdce, motor skoro nepociťuje, takže při klidné jízdě se dá jet za 5L a při svižnější, ale rozumné jsem se vlezl do 7L ( Bandit 10-12 L ) ale ten je trošku upraven na výkon.
Takže shrnuto, sečteno. Mám, co jsem chtěl a v garáži zůstane navždy, už jako legenda, stejně jako bandit. Prostě nějak mě ty novější stroje neberou, říkám tomu plastové UFA . Ale zároveň mě těší, že se opět vrací retro styl. Možná že i v SUZUKI pochopí, co byla chyba a dočkám se i výroby GSX 1400 r.v. třeba 2020

Ještě že nastal čas, kdy legendy se vrací

kunar
kunar napsal 30.10.19 v 07:18 10b.

Pitrs,Suzuki !!!

-Jandys-
-Jandys- napsal 15.08.15 v 10:57 10b.

Krásná klasika,uvažuji o podobné

PYTEL1
PYTEL1 napsal 15.08.15 v 08:10 10b.

Horneťák900
Horneťák900 napsal 10.08.14 v 22:46

Klasika, která nezklame a neomrzí.A v modro-bílé .Tak si ji užívej

Zelinář
Zelinář napsal 01.12.13 v 16:20

No krásná mašina jen co je pravda. Já měl těch bestií taky už pár a nejlepší bylo asi XJRko, vlastně totéž co máš ty, jen od yamahy. Maxe si nakonec nechám. Ted je v Yamaze na komplet velkým servisu včetně fešného klínu. No zaplátpánbů že se neprodal. Nevím co pořád chci. A toho bandita neprodávej, to by se někdo olíz...