Kentoya Trigger 125 (2007)

Vlastník Behysek
Vloženo 16.12.2012
Aktualizováno 3.1.2016

Vloženo: 08.09.2013, Uskutečněno: 08.09.2013, Stav tachometru: 9049 km, Zhlédnuto: 52x

Tak po dlouhé době zase záznam do deníku. Není to tak dávno, co sem jel od přítelkyně, a v obci Nivnice mi přestala fungovat eletrika. Nesvítilo to, netroubilo, neblikalo, nestartovalo, ale motor běžel vesele dál. Tak sem zastavil, zjistil sem, že se mi uvolnila spínací skříňka, tak sem to přitáhl a domů sem dojel v pořádku. Všechno se zdálo v pohodě, tak sem si říkal, že to byly jen nějaké kontakty. Pak sem se vydal do školy, a po cestě domů, opět vše zhaslo. Tak sem se dal do rozebírání, a zatím to vypadá, že to skutečně bylo kontakty, které byly zasrané, zřejmě díky uvolnění.
Navíc sem překročil hranici 1000 km, které sme spolu najeli, vím, že to za téměř celou sezónu není moc, ale máme za sebou menší ťukanec, nic velkého, výměnu spojkového lanka, které se odporoučelo při zařazené čtverce, takže tahat to na dílnu byla zábava. Jinak závady další žádné, zábavy bylo hodně, a taky sem si nechal udělat polep blatníku, myslím, že to vypadá líp jak ten sloní chobot, co tam byl prázdný.

• Prodej - 8.3.2015

Tak Eamë šla do světa, k mladé slečně někam k Ostravě. Snad tam nebude dělat neplechu :-)

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.03.2015
    Uskutečněno: 15.03.2015
  • Předsezónní kontrola

Tak sem se rozhodl, že ji zajdu po delší době oživit. Baterka tam na zimu zůstala, předpokládal sem, že budu jezdit, ale zdravotní stav mi to moc neumožnil. Tak sem se trošku bál, ale baterka OK. Jen to ne a ne nastartov

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • Výměna řetězu

Tak konečně došlo i na výměnu, starý řetěz byl uplně mrtvý a nový sedl jak prdel na hrnec, přední i zadní kolečko v pohodě, tak snad to nějakou tu sezónu vydrží. Řetěz mám D.I.D. těsněný, objednáno u Moto Trávníček Uhers

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.05.2013