Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník Alestorm
Vloženo 9.12.2012
Aktualizováno 24.11.2013

Krásnej stroj, s perfektnim zvukem, dobrym výkonem, hezky pohodlná, zkrátka super mašina.

První dojmy - První jízda byla hodně opatrná, jelikož je to moje první "dospělá" motorka, jako kluk jsem měl malou teréní Malaguti se kerou byla ohromná zábava. Nicméně když sem sedl na Bandita a měl mezi nohoma pořádnej kus biku tak to byl ohromnej rozdíl. Motorka se mi krásně řídila a byla hezky ovladelná a perfektně mi vyhovuje, krásně dávkovatelnej výkon a motor zabírá už odspodu a táhne až do červenýho, zrychlení je ohromný a doprovázený užasnym řevem z laufu, prostě nádhera

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná, téměř pro všechny, menší postavi mají víhodo, protože jedlo je jen 78cm vysoko, tkže krásně dosáhnou na zem, motor se dá uškrtit na 25Kw takže se dá řídit už od osmnácti let, je dobá pro začátečníka a zkušenější jezdce, starší a zkušenější si spíše koupí Bandita 1200cm3, ale ani 650tka není k zahození ;)

Doplňky na motorce - Nosič kufru givi a turistické plexi givi

Zkušeností opravdu moc nemám, ale co je zřejmé, je, že Bandit je spíše pro méňe vzrostlé jedince, takže přesně pro mě :), můj kamarád (měří téměř 2 metry) na Banditovi seděl a už se na něm hůře skládal. Motorka je na cestování a ostřejší zatáčky jí nedělají problém a na rovinkách určítě nestrácí, všech šest kvaltů je tam hned a než se nadějete mažete si to přez stovku.

Motor je super díky tomu, že mu zvedli objem o 50cm3 oproti původní verzi i po městě se s motorkou krásně jede motor si v padesáti čtyřku krásně pobere i při nízkých otáčkách a nedusí se. Brzdy si myslim, že jsou úměrný rychlosti a váze mašiny a jelikož nemá ABS tak bzdí dost ostře, při razantnějším zmáčknutí brdové páčky brzdí opravdu razantně. Nastavení podvozku tak, jak sem motorku dostal mi vyhovuje, zadní kolo neodskakuje, hezky drží na silnici a poměrně dobře žehlí nerovnosti na silnici, ale větší muldu nebo díru odmění řidiče kopancem do rozkroku. Úložný prostor má motorka pod sedlem poměrně velký, k vestě, lékárničce a nářadí se vám ještě lecos vejde, foťák, doklady, malá brašna atd... pakliže vám toto místo nestačí, můžete si koupit kufry. Spotřeba je někde okolo 4,5 litru, když se jezdí s lehčí rukou, ale když se tahá za heft tak není problém 6 až 7 litříčků, ale pri dvaceti letrové nádrži to až zas tak nevadí, Každopádně doporučuji pořídit padáky, na motorce nejsou téměř vidět a při pádu a to i když vám na místě vypadne z rukouje lepší mít odřený padák než olejovou vanu a podobně.
Motorku můžu jenom doporučit jak pro zkušené jezdce ale co si budeme povídat, zkušenější řidič si asi pořídí většího brášku, tak pro začínající jako jsem já, motorka dokáže tahat za ruce, ale řidič to má krásně v moci a vzhledem k tomu, že se dá snížit výkon na 25Kw aby vyhovola předpisům pro řidiče s papíry na omezenou mašinu je její poměr výkon cena parádní. Když budete moct tak se svezte a uvidíte, že je to skvělá motorka vhodná téměř pro každého.

APALUCHA
APALUCHA napsal 18.01.15 v 23:27 10b.

Krasavice
Pěkně se o ní staráš

josefg
josefg napsal 26.08.13 v 20:01

Zdravím tě,prosím nemáš manuál na tento model?koupil jsem si také tuhle motorku a nemám manuál

Alestorm
Alestorm napsal 12.12.12 v 17:32

S-ko je mnohem hezčí než jeho hambatej brácha a ochrana před větrej je parádní

formelgsx
formelgsx napsal 12.12.12 v 06:26 10b.

jo jo.taky jsem na ni jezdil a nezklamala. a S-ko ma i dobrou ochranu před větrem,ikdyž každy řika že bandaska ma byt nahač.šelbych taky do S-ka.dokonce v bazaru S-ka jsou i lacinějši.