Suzuki VS 800 Intruder (1992)

Vlastník Fram
Vloženo 9.12.2012
Aktualizováno 9.12.2012

Prý je to jedna z nejspolehlivějších motorek kterou mezi ojetinama najdu,tak jsem zvědavej.

Motorka koupena od Motobazar HK - Správní kluci. Ochotný a spoustu věcí který by mohli odradit řekli už po telefonu abych nejezdil zbytečně. Po koupi jsem se na ně obrátil ohledně neoriginálních dílů které budu do budoucna potřebovat znát když je překopaná a byli opravdu vztřícní.

První dojmy - Vzhledem k tomu,že jsem měl před tím Spydera od Yukiny,tak velikostí,váhou i celkovou ovladatelností je dost podobná. Takže jsem si na ní zvykl rychle. Jen jsem se bál tý síly když jsem trochu zatáhl za plyn. Přeci jen ze 125-ky na 800...

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k možnostem úprav je vhodná pro kohokoliv kdo netouží pouze po drancování našich lesů na krosce.

Doplňky na motorce - Předkopy,předkopnutá vidle,rovná řidítka ,dva kotouče vpředu,otevřený výfuk.

Tahle motorka mně zaujala už před lety. Líbilo se mi že nevypadá moc moderně a je to spíš taková klasika.Dá se na ní sehnat spousta tuningových dílů a tím překopat k obrazu svému. Otázkou je pak už jen cena :( Ceny dílů mi stahujou krk. Zadní tlumič 8 000,- nebo chladič motoru jsem nejlevnější našel za 25 000,- !!! Výroba na zakázku vyjde mnohem levněji. Jestli někdo zná obchod kde mají nové díly za slušný ceny,pošlete mi link. Díky.
Co se týče projevu,tak motor má celkem malý vybrace na svůj obsah,tahá spíš při malinko vyšších otáčkách (nejspíš je to těma dvěma karburátorama) spotřeba se pohybuje od 3,8 -5 litrů. Je to divný,ale čím klidnější jízda tím vyšší spotřeba.
Brzdy mám překopaný. Dva kotouče v předu,takže brzdí výborně. Předkopnutá vidle dává motorce trochu jiný vlastnosti ovladatelnosti,takže taky nehodnotím. Spolujezdec nemá moc pohodlnej posez. Sedlo je moc úzký. Dá se ale sehnat i širší. Docela nepraktická věc je SPZ na opěrce,zadní blatník a světlo nad ním. Nedá se ten prostor využít. Na yukině jsem tam vozil spacák a stan. Lepší řešení má intruder VS1400. Při delších cestách mně rozčiluje jen malá nádrž. Za jeden den musím i 2x tankovat plnou. Oběm nádrže je asi 12 litrů,takže po odečtení rezervy máte z plný nádrže okolo 220Km dojezd. Samozdřejmě je možnost koupit větší až 25 litrovou. ale tam je zase překážkou cena 25 000,-

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 01.02.13 v 22:31 10b.

překrásná suzina

Méďa2
Méďa2 napsal 06.01.13 v 09:14 10b.

ahoj kamaráde..super volba...samosebou za deset a snad se zase brzo potkáme v prachu cest...

riccie
riccie napsal 18.12.12 v 04:51 10b.

je to svůj chopper s krásnym motorem.Na mě dost nízký a to úzké sedlo.Před x hodně lety jsem se rozhodoval mezi nim a Virago 1100.Vyhrálo Virago,větší motka a širší sedlo.Užiješ si to o tom žádná ..10b.

kovátko
kovátko napsal 16.12.12 v 17:01 10b.

nádhera,hodně kilometrů bez nehod

Vycho
Vycho napsal 13.12.12 v 13:58 10b.

pecka,hodně pohodových kilometrů