Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník GASS
Vloženo 24.11.2012
Aktualizováno 19.2.2014

FZ6 Fazer. Můj sen asi od 16 a konečně se mi splnil.

Motorka koupena od ...Mates...

První dojmy - První svezení bylo sice krátké, jen pro vyzkoušení, ale krásné :) Hrozně pohodlná a připadá mi, jako by mi byla na míru dělaná.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padáky, kufry, laďáky Two Brothers, zaplé druhé světlo

Přešívané sedlo, je krásné a pohodlné. Laděné výfuky Two Brothers mají fantistický zvuk, něco takého jsem opravdu vůbec nečekal a jsem z toho nadšený. Ve výbavě má také ABS, což si myslím se dobrá věc. Točí až 14tis a jízda je lahoda, jen pěkně trochu přitáhnout a poslouchat ten krásný zvuk.
Po první trochu delším svezením mi stále víc přirůstá k srdci. Je to taká pěkná kočka, jede pěkně plynule. Jakmile se otáčky dostanou někam k 8 tisícím, mění se v dravou šelmu. Jakoby do stala kopanec a náramně táhne.

context
context napsal 26.03.14 v 17:52 10b.

krásný fazer tak ať slouží a nemůžu jinak než za 10B, přeji hodně kilásku bez nehod.

Štoky21
Štoky21 napsal 07.05.13 v 12:33 10b.

Za takové peníze sehnat takhle vymazlený stroj, velká paráda. Mašina je krásná. 10b.

istonbike
istonbike napsal 09.03.13 v 19:43 10b.

Nádherný Fejzr,laďáčky od dvou bratrů a sedlo to je třešnička na dortu přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

Alešulin
Alešulin napsal 11.01.13 v 06:22 10b.

Máš ji vymazlenou! At ti slouží...

MácaZhor
MácaZhor napsal 07.01.13 v 15:49 10b.