renocar_unor

Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník Lubomiir
Vloženo 21.11.2012
Aktualizováno 29.12.2014

Krásná modrozelená metalíza, respekt vzbuzující zvuk výfuků, základní výbava. Mohutná, široká řidítka

Motorka koupena od Litoměřice - Výborná domluva, slušné jednání

Yamaha XV 1100 Virago: Virago mi bylo malé
Yamaha XV 1300 Dragstar: Dragouš mi připadal moc velký

První dojmy - První dojem z jízdy byl veliký respekt k síle, kterou tato motorka má a já zatím nevyzkoušel mezní hranici. Musím se nejdříve naučit jezdit, zatáčet, brzdit.. Už se nemůžu dočkat jara.

Motorku bych doporučil pro - Tato mašina je pro všechny pohodáře na cestě. (On the Road)

Doplňky na motorce - Intruder má přepákováno, zrcátka a řidítka, která se nelíbila "technikovi" na evidenčce, ale jemu se nelíbil ani zvuk motoru. Avie 30, kterou "odbavoval" předtím sice nemohla naskočit, ale nedělala takovej rambajs.

Vybral jsem si Introše po dlouhém pročítání zkušeností a článků na stránkách www.motorkari.cz
Chtěl jsem chopper a líbí se mi Virago. Pak jsem se na Yamaha svezl a zjistil, že bych potřeboval větší moto. Kamoš má Intruder a po prvním svezení mi přišla vhodnější pro mých 105 kg. Možná se mi to jen zdá, ale zadní brzda mi přijde málo účinná. Ale při té hmotnosti stroje a jezdce to je asi normální stav. Asi můj Batůžek bude muset zůstávat doma i když si koupila slušivou přílbu.
Často riskuji tím, že jedu rovně přes křižovatku a přitom blikám doprava. Zapomínám na vypínání blikače, v plechovce Ctiborovi mám jako každá octavia automat a akustiku. Zatím toto nebylo příčinou kolize, neboť jsem nepřehlédnutelný, nepřeslechnutelný..

ladyss
ladyss napsal 23.12.14 v 21:46 10b.

14-ka je srdcová záležitost i pro mě, přeju hodně kilometrů s rohlíky nahoru .

stribrnyvojak1
stribrnyvojak1 napsal 03.12.12 v 17:30 9b.

Lepší foto pak desítka...

jikov
jikov napsal 26.11.12 v 08:24

Krásná mašina,chtělo by to více foto.I tak za 10b.

žižala.
žižala. napsal 23.11.12 v 19:19 10b.

Supr stroj jasná 10ka.

Boža
Boža napsal 21.11.12 v 20:19 10b.

Škoda, že nejsou lepší fotky :´- skvělý chopper přeji pohodu v sedle 10 b.