renocar_unor

Aprilia SR 50 Ditech (2003)

Vlastník JardaSlavonice
Vloženo 29.5.2004
Aktualizováno 12.9.2007

přední cestovní štít ( používám pouze při dešti či podzimním cestování, jinak jezdím bez štítu), motokufr s operkou pro spolujezdce, dálkové + tlumené světlo, ultra seal, stupačky pro spolujezdce, nabíječka na mobil, rádio s cd a to vše propojeno samozře

Zkušenosti: Co dodat když vše šlape jak má být, a o tom to je!
Pokud chcete informace pokud možno co nejdříve, doporučuji raději mi zavolat na mobil, poněvadž na netu jsem málokdy z důvodu nedostatku času.

Cesty: cestování po tuzemských silnicích, vyjížďky ( i organizované )

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 18.02.08 v 18:20

PRODANO V 12/2007 A V ZAPETI JSEM KOUPIL MAXIKA B650

napsal 14.05.07 v 21:01

vice informaci taky forum www.skutrforum.cz<br />
<br />
9.6.07 je 4.skutr snura ktera se pojede opet na Slapy ale pred tim bude spolecna vyjizdka po Praze.Uz se tesim.Jarda

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 26.01.06 v 17:50

Kdo se chce více informovat o doplncích nebo přímo o vlastnostech skutrů tak na www.adventure-biker.cz nebo www.skutr-moto.cz kde jsem častěji než tady na této adrese.<br />
Co se týče přední paraboly, ta je ze 125 ccm, ale co mám informace tak myslím že lonský model ( mám dojem že faktory) už má tuto parabolu nainstalovanou.H1/H4 co mám tak v noci svítí perfektně.jelikož taky jsem často jezdil za tmy domů tak jsem se rozhodl koupit to světlo u dealera Aprilie kde mi ji po objednání namontovali (Jihlava - Filipenský).Opravdu ty peníze za to stojí.<br />
Přední štít jsem použil asi 3x když jsem jel na delší cestu pršelo.Do 60 km/hod. je stejný jako bez štítu, ale od 60/hod. už je to o něco lepší.Sníží se sice rychlost o 10 km/hod. a nefouká na mne ale to je asi tak vše co k tomu můžu říct.Během 5 minut je zpátky namontován a popř. i odejmut.<br />
Pokud budete mít jakýkoliv informace tak na výše uvedených forech mne zastihnete dříve než tady.Nebyl jsem tady asi 1 rok proto odpovědi až ted.

DAG
DAG napsal 24.12.05 v 00:48

A ještě se chci zeptat kde jsi pořídil stupačky pro spolujezdce. Díki za odpověď.

DAG
DAG napsal 24.12.05 v 00:43

Já bych se chtěl zeptat jestli jsi tam měl dálkový už z výroby nebo jsi je musel nějak pořešit mě ty světla totiž docela štvou v noci jedu a nemůžu jet víc jak 50 Km/h protože nic nevidím.