Honda SH 300 (2009)

Vlastník Myschan
Vloženo 30.9.2012
Aktualizováno 22.4.2014

Výborný skútr do města i kolem komína. Spolehlivost sama.

První dojmy - Na dojmy nebyl čas. Věděl jsem co chci, okoukl ji, krátce se svezl a protože veškerá dokumentace souhlasila, tak jsem ji vzal.

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co nechtějí řadit a chtějí štiku do města.

Skútr jsem koupil od prvního majitele ihned po záruce a kontrole ve značkovém servisu. Má český původ a nyní najeto cca 20 000 poctivých kilometrů. Takže mám servisku a český návod - co víc si přát. Mám ji rok a naporosto bez problému. Spotřeba cca 3,7 l. Je to samozřejmě stříkačka, takže chytá na brnk a je jí jedno jestli je zima nebo teplo. Jedinou úpravou, co jsem provedl byla výměna variátoru za kousek od pana Malossiho. Je to rozhodně znát a mohu doporučit. Jede to jak z praku a mnoho řidičů se dost diví, jak ten obyčejnej skútřík vlastně jede. Motor je fakt vynikající, 16" kola jsou výborný na naše děravý silnice. Pokud bych chtěl najít něco negativního, tak snad že trochu fouká na kolena a pod sedlo se nevejde přilba. Jinak to je ale opravdu obratná a veeelmi svižná mašinka. Nevzpomínám si, že by byl někdo rychlejší na rozjedu. A to ani silniční motorky, a to tušily co přijde a řadily ještě na červenou. Prvních cca 100 metrů stejně bez šance. Samozřejmě na delším úseku zase nemá šanci skútr. Ale rozhodně hodně překvapí. Co se týče dílů, zatím jsem nepotřeboval vůbec nic, jen jsem preventivně vyměnil svíčku a samozřejmě olej a filtry. Je to asi nejlepší skútr co jsem měl, na druhé místo bych dal SW600 pro vyšší spotřebu a velikost ve městě. Motor ale také výborný.

toša.
toša. napsal 01.12.12 v 20:59

pěkná sbírka skútru tak at slouží čus

Drakis
Drakis napsal 29.11.12 v 20:02 10b.

výstižně popsáno