Suzuki GSF 650 Bandit (2010)

Vlastník Figi25
Vloženo 13.9.2012
Aktualizováno 23.11.2016

Vloženo: 01.10.2017, Uskutečněno: 01.10.2017, Stav tachometru: 18664 km, Zhlédnuto: 12x

Za měsíc záři jsem nic nenajel,asi jako každý Konečné dneska krásné počasí, dobrý parťák, malý provoz a dokonce jsem měl možnost si vyzkoušet chválenou a oblíbenou MT 07 Byl jsem na ni hodně zvědavý. Řídil jsem obdobné stroje staré i nové sv 650, dále Monster 796. Na fotce se mi nikdy nelíbilo, ale na živo vypadá celkem dobře No jedním slovem motor je nezmar. Začíná tahat hned odspodu, jenže místo, aby ve vyšších to opadlo, naopak začne vetší tah No jako nepopírám, ale dost mě to bavilo. Kdyby to mělo laďaček a trochu lepší podvozek tak pecka. Pro začátečníka luxusní záležitost, lehká, obratná a motor, kterému je jedno v jakých otáčkách jede a brzdy taky krásný brzdný účinek. Za mě super motorka na menší vzdálenosti a na blbnutí Škoda, že v době, kdy jsem začínal, ještě nebylo, jinak by to byl velký favorit

Figi25 (59) napsal 31.01.2018 v 11:44

Škoda, že je taková děcka. Kdyby vzhledově vypadala jak malý Duke 390, to by byla pecka.

gabri88 (2) napsal 07.10.2017 v 21:39

Jj taky jsem na ni jela. Prijemna dobre ovladatelna motorka

• Cagiva Mito 125 Evo

Po delší době jsem vyjel na motorce. A hned se naskytla příležitost vyzkoušet sen mnoha puberťáku, včetně mě Nikdy jsem neřídil 2 dvoutaktní motorku, a můžu říct, že i dneska je to velice zábavná motorka, a pokud bych

Vloženo: 10.09.2018
    Uskutečněno: 07.09.2018
  • Suzuki festival

Půjčené GSX-S750, SV 650 X a Vstrom 1000. byl jsem hodně zvědavy na S750, z důvodu, že střední kubatura mě zajímá a dva roky zpátky jsem řídil litrovou verzi, která jak je známa cukne pří otočení plynu. Měl jsem letos m

Vloženo: 01.07.2018
    Uskutečněno: 01.07.2018
  • Enduro kurz s Přijďte se projet

Ahoj všem napíši Vám pár řádku o motoškole, kterou jsem absolvoval. Tento typ kurzu jsem si moc přál, tak jsem ho dostal jako dárek od přítelkyně k narozeninám (s) Minulý rok jsem si jen tak lehce poprvé vyzkoušel o

Vloženo: 23.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018