renocar_unor

Kawasaki KLE 500 (2005)

Vlastník Fic6
Vloženo 8.9.2012
Aktualizováno 16.9.2013

Tak po roce ježdění na jedné motorce jsem pořídíl zas něco jiného Kawasaki KLE 500. Měl by to být držák tak uvidíme jak budu spokojený a jak dlouho vydrží :).

Kawasaki ER 6N: Rozhodl jsem se pro univerzálnější motorku.

První dojmy - Motorku mám měsíc a myslím, že ji mám už docela v ruce. Výkon by mohl být určitě vyšší, ale dá se s tím žít. Jinak parádní, univerzální a nenáročná motorka. Cesta: splnila moje očekávání, pohodlná motorka i na delší trasy, cestoVní rychlost do 130. Terén: celkem mě nadchla, polní a lesní cesty ,,NO problem" samozřejmě záleží na obutí :) A mohla by být trošku vyšší.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny. Jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější. Záleží na povaze jezdce :).

Doplňky na motorce - Kufr Kappa, vyhřívané hefty Oxford a 12V zásuvka.

Po ostrém enduru jsem pořídíl tohle. Snad do ní nebudu sypat jako do husky :). Jinak prvních 120km a absolutní spokojenost a je to kráska.

Tak mám najeto zhruba 1400km vše v cajku a bez problémů. Vyměněný olej + filtr, vzducháč byl OK tak jsem ho jen vypral, nová zadní guma. S motorkou se stále seznamuji, ale už toho moc není. Musím se s ní naučit více klopit zatáčky - motorka drží, ale já nemám moc důvěru v to enduro pneu, tak po malých krůčkách se snažím víc a víc klopit :). Jinak v terénu paráda. Sice to není kroska, ale jsem s ní spokojen.

Fic6
Fic6 napsal 23.07.13 v 16:04

Z blízka tak pěkná nebyla, ale díky. Teď už je dál ve světě a doufám, že pořád dobře slouží.

Lubos92
Lubos92 napsal 19.07.13 v 13:09

Pěknej stroj .

Kreator
Kreator napsal 19.03.13 v 20:51 10b.

Je to opravdu moc pěkná motorka a navíc ve velmi pěkné barvě.Přeju hodně pěkných zážitků v sedle Tvojí krasavice v nadcházející sezoně.