Husqvarna TE 250 (2004)

Vlastník sicmen
Vloženo 11.8.2012
Aktualizováno 26.9.2014

Motor jede, rám drží a pruží, no co víc si přát

První dojmy - Hrozně uřvanej stroj, co mi hned padl do ruky, jenom mě sere ovládání plynu, přes 2 lanka, spojka kapalinová, takže žádný zatrhávání lanka, jela krásně, šla za plynem pěkně si střelila a byla hrozně lehká

Doplňky na motorce - Ufukování předních vidlí, LED podblatníček

Takový to ostrý endurko na papírech, se kterým se nemusim bát zajet do těžkýho terénu, kvalty pěkně skáčou nahoru, dolu podřazujem jenom když už se bojíme. Hned první den po koupení mi ruplo plynový lanko to tažný,ale do 3 dnů jsem měl nový. Startuje skoro na našlápnutí, studenou prošlápnu párkát s dekompresí pak dupnu a motor běží. Koupil jsem s vařeným pravým víkem kolem startování, ruplo mi to 6km od domu, tak roztlačit a co nejdřív dom. Zatím sháním víko...
Tak už jsem spolu najezdili dalších pár motohodin, pěkně v zimě ve snížku,ale taky na pěkný ledovce kterou jsme neustáli(bylo hodně moc pádů).Při oblevě jsme si daly pěkně bahníčko a i přes muj sjetej drapák jsme se nezastavili a jeli pořád dál, sice jsme tancovali z koleje do koleje,ale jeli jsme!S výjezdama problémy nemáme,pohodově 2,3 prudkej kopec a furt jedeme, přeskakování překážek např žlaby na polňačce v lese zatáhnu za řidítka, přidam a skáčem.Zatím bezproblémovej stroj, jenom trošku papá :D

Prodaná, trošku mi to trhá srdce, můj miláček, teď už ex, ale je třeba koupit 450..

cat-nikita
cat-nikita napsal 17.05.13 v 14:48

Nic pro čajíčky

Mikeee125
Mikeee125 napsal 31.10.12 v 14:52 10b.

Tož fajný stoj ;)