renocar_unor

Honda CA 125 Rebel (1997)

Vlastník doli94
Vloženo 30.7.2012
Aktualizováno 8.8.2012

Rebelíka jsem zakoupil na jaře roku 2011 od jednoho motobazaru v Chrudimi

Když jsem motocykl přivezl domů, baterka byla tak vymlácená, že jsem musel nastartovat přes startovací kabely. První věc, kterou jsem tedy udělal byla výměna původní baterie za novou gelovou. Když jsem si poprvé lehl pod motorku, mířila má nevybíravá slova na předchozího majitele, který musel škytat . Na spodku motorky byly doslova nánosy bahna, které když jsem za pomocí arvy vyčistil, naskytl se mi smutný pohled na skoro naskrz prorezlé výfukové potrubí. Když jsem se pokoušel ocelovým kartáčem očistit tu nejhorší rez, levý výfuk se mi doslava zozsypal pod rukama. Takže přišlo na řadu céóčko, jímž jsem poškozená místa vyvařil jak nejlépe jsem mohl a výfuky jsem prozatím natřel vypalovací stříbrnou barvou.
První moje projíždka byla nezvyklá, oproti pionýru a skútru nezvykle pohodlná a nebýt toho, že mi vlivem únavy materiálu praskl čep řadící páky a já musel dojet na šroub, jenž držel nosič, velmi se mi jízda líbila.
Od těch dob mě (musím zaklepat) Rebel nikde nenechal a vždy na něj bylo spolehnutí.

Boža
Boža napsal 31.07.12 v 19:58

Je to paráda, další mladý čoprák moc pěkný začátek, Rebel časem pořídíš větší a silnější stroj a pak to bude pohoda, kterou Ti přeju dávám 10 bodů