Kymco Pulsar 125 (2012)

Vlastník motorkar50
Vloženo 24.7.2012
Aktualizováno 19.5.2016

Velmi pěkná 125 s malou spotřebou , pohodlná a se slušnými jízdními vlastnostmi.

Yamaha YBR 125: Byla moc malá, jezdil jsem na ní v autoškole a učitel mi ji nedoporučoval.
Jawa 125/810 Travel: Docela se mi líbila a vyhovovala vlastnostmi, ale byly dlouhé dodací lhůty a servis tak daleko, že bych si musel vzít dovolenou.

První dojmy - první dojem byl obrovské nadšení z velké motorky. Realistické vystřízlivění bylo až v následujích měsících. Líbil se mi její vzhled a především výška sedla. Jedna z mála motorek na které jsem si nepřipadal jako opice na bombóně. Motorka mi padla hned do ruky. Realistické vystřízlivění bylo při kontrole plastů a jejich uchycení to je katastrofa. Případná výměna žárovky ve světlometu patří také k radostem.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro začínající jezdcem 16+ kteří odpustí nějaké ty vibrace a další drobné chyby. Motor je spolehlivý. Je také vhodná pro jezdce, kteří se k ježdění po delším čase vrátili. Svoji výškou sedla vyhovuje především osobám vyššího vzrůstu nad 180 cm. Jízda není pro ně utrpením. Motorka umožňuje jezdit delší trasy na výlety.

Doplňky na motorce - žádné

Prozatím ji mám jenom krátce, je nová tak ji zajíždím. Ukazuje se, že velmi dobře tahne, jde svižně za plynem a má malou spotřebu. Posed je velmi dobrý. Všechny ovládací prvky jsou v dosahu. Řazení je přesné a bez problémů. Trochu mi vadí nožní startovací páka, která se mi plete pod nohy. Zatím jsem spokojen.

pernik92
pernik92 napsal 30.11.15 v 15:07 9b.

já už jsem u této motorky vystřízlivěl ale nějakou dobu mě to trvalo

ale tak snad se ti nějaké větší problémy vyhnou a budeš si užívat mnoha kilometrů
máš to za 9 bodů