Honda CA 125 Rebel (2000)

Vlastník Švícárek
Vloženo 2.7.2012
Aktualizováno 16.12.2012

Všechno je v originálním stavu a nic měnit zatím nehodlám :)

První dojmy - První dojmy z motorky , určitě na ní není poznat že je to jen ubohá dváca. Zrychlení dobré , ceny a díly jsou přijatelné a lehce sehnatelné , ale jak už to u Hondy je tak dobíjení je tragické , musel jsem ho měnit. Byl jsem s ní spokojen. Mohu ji jen doporučit :)

Podle mě nejlepší motorka kterou jsem si v 16 mohl vybrat. Mám na ní najeto zatím 80km protože nemám papíry , takže jezdím jenom po okolních vesnicích. A první dojmy jsou úžasné. Motorka jde pěkně za plynem , a tich 80-90 je tam hned. Je to velice pohodlná motorka, i sedlo spolujezdce je velice příjemné. Má najeto 39tis km , ale motor je ve výtečném stavu, předešlý majitel se o ní dobře staral. Už se těším až budu mít papíry a konečně si někam pořádně vyjedu. Zvuk má celkem hezký , ale možná s tím ještě něco budu dělat. Motorku jsem si pořídil protože mám rád klidný styl jízdy , takový pohodový :)). To je asi vše co bych o téhle motorce zatím napsal :))
více informací napíšu až po pořádné projížďce :)

Po 6 měsících prodaná :) Táhne mě to více k terénu než k silnici , tak za 23 tis prodaná. Najezdil jsem na ní 8tis km , nemám si na co stěžovat nikdy mě nenechala, lidem bych ji mohl jen doporučit , zrychlení do 70 je excelentní , skoro každý 4t krom cbr jsem na rozjezdy dávala. Kolikrát jsem byl i v Německu. 250km v sedle v kuse a zadnice mě nebolela. Hodně mě naučila nezapomenu na ní :)

Švícárek
Švícárek napsal 03.07.12 v 22:50