Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník Mraki
Vloženo 24.6.2012
Aktualizováno 19.10.2017

Co říct? Nukleární raketa,... Myslel jsem si, že už o motorkách něco vím, ale tahle dračice mi pořád vysvětluje, že se musím ještě hodně učit,... Moto koupena s 1500 km

První dojmy - Dokáže vystřelit mozek z hlavy, ale bez něj to nejde,.. Na druhou stranu je to tak dimenzovaný, že na tom bude rychlá i "vopice za banán,..." (bez urážky) Trošku sterilní (opět bez urážky), ale naprosto dokonalá.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější borce, kteří nejdou do zbytečného rizika v provozu. Pro lidi co chtějí v provozu výkon ve chvíli, kdy je potřeba. Pro někoho, kdo se nebojí na okruh.

Doplňky na motorce - -
Koncovky výfuku Akrapovič,
Držák SPZ Barracuda s led světýlkem a čiré blinkry
Čiré blinkry do kapot + přerušovač
LSL krátké páčky
Víka na motor GB racing (sada)
Padáky z originálního příšlušenství Yamaha
Přepákování stupaček ARP (reverzní set)
Řidítka ARP
Padáky do os kol a rámu RD Moto
Krátký plyn Domino
Plexi MRA (race)
Pancéřované hadice PP Tunning
Ukazatel zařezené rychlosti GiproX
Sintr desky Brembo
LIFE PO4 baterie (840 gramů váhy)
KN filtr
Stomp Grip - polepy nádrže
Garmin GLO senzor GPS (vzorkování 10/s) na propojení s Race Chrono PRO
A pár elox cingrlátek

Neskutečný motor, navíc s Akrapovičema si prostě chrochtám. Ten kdo u týhle motorky nadává na malý výkon v nízkých otáčkách by si měl uvědomit, že i v těch "malých" otáčkách je ta motorka pekelně rychlá a hlavně 5000 tam je hned a nad 9000 už začiná celkem večírek,..

Splněný sen po CBR 1000 F, VFR 800 Fi, FZ1

Už spolu máme přes 15 tis km,... Rozhodně se vyplatí nebát se nastavení podvozku,.. Pár kliknutí a najednou se mi roztančila v rukách! (myšleno pozitivně )

Všechny ty úpravy, co na motorce mám, vlastně nejsou vůbec potřeba. Mě ale prostě baví věci posouvat dál. Je fakt, že jsem si jí tím tak víc upravil "na sebe". K dokonalosti ji v sérii chybí fakt málo. A to málo se dá podle mě koupit za peníze. Zbytek už je rukama Je fakt, že jsem se do ní tak zamiloval..

Prodána v červenci 2017 - najeto přes 17000 - Každá velká láska končí... Kupuji laminátovku, jinak nebyl důvod prodávat. Snad jen jsem se už trošku bál o tvrdý crash bez TC. (myslete si o mě co chcete). Mé maximum v Mostě - 1:58.9

boutom
boutom napsal 21.03.16 v 18:26 10b.

Racing.angel
Racing.angel napsal 28.12.15 v 15:07 10b.

Krasavice

Ales600
Ales600 napsal 01.06.15 v 09:28 10b.

Pěkná 10b

anthelmos
anthelmos napsal 15.04.15 v 09:25 10b.

Super recenze jako vždy!!! Motcykl parádní!!! Už se těším společně na okruh.

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 28.02.15 v 23:02 10b.

Krásná! Úspěšnou sezónu nejen na silnici, ale i na okruhu!