Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2001)

Vlastník RSVreno
Vloženo 14.5.2012
Aktualizováno 5.10.2012

Hayabusu jsem koupil v sobotu, takže nedovedu ještě říci co obnáší tento stroj z mého pohledu. Najel jsem na ní 250km od prodávajícího do garáže a to za silného deště, větru a docela zimy a nemohu říct půl špatného slova na jízdní vlastnosti.

Jak už jsem psal v úvodu, busu z mého pohledu ještě neznám a až poznám dám vědět co a jak.
Tak a proběhla první jízda! Bylo to velké překvapení. Musím říci, že RSV má zátah od spodu jiný, silnější, ale určitě jde o zvyk. Při předjíždění jsem musel hodně podřazovat, aby motor dostal ten správný a silný tah. Klopenky úžasné, mašina drží na cestě jak přibitá. A rychlost? Bez konkurenční!

Takže, tento víkend jsem absolvoval delší trasu cca 500km plně naložen. Cesta suprová, bez jakýchkoli potíží a námah. Busa držín a jede skvěle.

5.6.2012, rozpadla se spojka, výměna spojkových lamel, pak těsnění a nakonec do třetice výměna spojkového koše, který samozřejmě není v celé Evropě. Po více jak měsíci jsme ho sehnali, ale půl sezóny prač a peníze taky. Jsem tak nasraný na původního majitele, že bych vraždil. Skrýtá závada, která se těžko dokazuje. No nic, jdu se uklidnit!

říjen 2012
spojkový buben, lamely, těsnění, vše nové. Vyšlo mě to na cca 25000Kč, docela balík. Na to, že je vše nové, tak mezi trojkou a čtverkou než se pořádně zahřeje pěkně kope. Už nevím co s tím, snad to tak má být.
Na to, že jsem ji letos koupil, jsem nic moc nepojezdil. Snad to bude už lepší.

Tommy_Angelo
Tommy_Angelo napsal 21.06.12 v 10:43

nádherná Renku dávám jasných 10b. ať slouží...

MichalCR
MichalCR napsal 04.06.12 v 11:24

pěkná ať slouží 10b

eddie80
eddie80 napsal 23.05.12 v 17:46

hele, suprová barevná kombinace :))

ROSTYK
ROSTYK napsal 15.05.12 v 18:15

Tak ať ti lítá krajane

adahaya
adahaya napsal 14.05.12 v 16:23

aale dalsi sokol v reviru budem se potkavat