MV Agusta Brutale 1090 (2012)

Vlastník Gulf
Vloženo 12.5.2012
Aktualizováno 20.9.2014

Splnění snu, který začal v roce 2003.

První dojmy - Téměř jistě jsem věděl do čeho jdu.

V roce 2003, když jsem byl v Děčíně na servisu se svojí 998. Mě Hudy půjčil MV Agustu Brutale 750.
Byl jsem naprosto uchvácen ovladatelností,zvukem / na čyřválec /, i motorem. Hudy tvrdil, že to nejede -). Ale jela nádherně.
Bohužel nebylo možné v té době mít vedle sebe Ducati a MV Agustu.
Uplynulo téměř devět let a já seděl opět u Hudyho na Brutalce 920. Věděl jsem, že nebudu zklamám. A nebyl. Ten krásný zážitek byl zpět. Naprosto famózní podvozek, neuvěřitelný motor / na čtyřválec /, zvuk - prostě paráda.
Bylo rozhodnuto. Akorát jsem řešil zda 920 nebo 1090R. Bál jsem se, aby R nebylo nastaveno moc tvrdě oproti 920. Ale je to perfektní i na naše silnice.
Mimo tlumiče řízení neplánuji žádnou úpravu. Mám ji koupenou na normální ježdění.
Ale možné je všechno-).
Co mě mile překvapilo, byla krásná dárková krabice s příslušenstvím. A osobním dopisem od Claudia Castiglioniho - tohle prostě umí jen Italové.
Abych helmou nepletl dvě značky, Ducati versus MV. Pořídil jsem repliku skvělého jezdce, který mě v MotoGP moc chybí.

PS:
Stýská se mi kapánek po kapotách. F4 nebo Panigale ???

Pitrs_TE410E
Pitrs_TE410E napsal 19.01.18 v 18:52 10b.

Terra je krasavice

Gitula
Gitula napsal 20.12.15 v 10:31 10b.

Božííí...

Petta
Petta napsal 06.08.15 v 19:31 10b.

F4, ta nema chybu.. Ale jen prikoupit.
Diky moc, ta tvoje je dokonala, miluju design 1090, hlavne Corsa.
Predposledni fotka je pecka..

Kaabo
Kaabo napsal 10.08.14 v 16:22 10b.

Brutalka nádherná...a pan jezdec mi taky chybí, tak pořádně tahej...ať mu neděláš ostudu

Rubi
Rubi napsal 26.04.14 v 18:42 10b.

Krásná italka. 10b