Piaggio X9 (2002)

Vlastník pjotri
Vloženo 14.4.2012
Aktualizováno 31.3.2013

Muj prvni (maxi)skutr. Za velice slusne penize dobra kvalita. Obsah 500 ccm / 28 kW

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Vyborny, ochotny

První dojmy - Dobra kvalita, pruzny motor, skvela cena

Motorku bych doporučil pro - Denni jezdeni, cestovani - nizka spotreba, pohodli...

Doplňky na motorce - Hot gripps - vyhrivane rukojeti. Je to spica, ALE... Predchozi majitel je blbe zapojil.Dusledkem bylo vybiti baterky (2x). Nasledne vymontovani baterky pro nabiti v polnich podminkach = horor..

Bezva zatah pullitroveho motoru. Mam za sebou pouze prejezd od prodejce domu a cekam na papiry. Ale celkovy dojem, spotreba a pohodli jsou bezva. Co ocenuju, je vstrikovani. Jiste, ma nejake mouchy - keca otackomer a asi i teplomer, ale na druhe strane ma to variator a maximalku 158 km/h, tak otackomer neresim, nemuzu otacky ovlivnit.Je vybaven seriove interkomem a radiem, budu muset dokoupit kabelaz. Nadherne ulozne prostory se zasuvkou 12V, bohuzel jen v uloznem prostoru.. Sikla by se i nejaka vpredu na zapojeni navigace. Vynikajici odezva na plyn - pohyb rukojeti v radu nekolika milimetru a raketove zrychleni.. Zadne "zalomene" zapesti. Vynikajici jizdni komfort, nastavitelna operka. Koupeno pri najezdu JEN 11 263km za 34000 Kc. Mel jsem obavu z jednovalce - puvodne jsem chtel Burgmana 400, ale jiny prodejce mi jej prodal pred nosem. Ale jak rikam, vubec nelituju X9 je super. Dalsi popisu, az s ni neco pojezdim..