renocar_unor

Vlastník sharkis
Vloženo 4.4.2012
Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 23.01.2017, Uskutečněno: 12.01.2017, Zhlédnuto: 13x

Letos jsem se překonal - DNES (rozuměj asi v -50°C a závějích jak na Antarktidě) byla mašina odvezena do servisu

Kromě klasické výměny oleje, filtru a brzdovky se letos bude dělat velká generálka motoru

Proběhne výměna rozvodů, změření tlaků ve válcích, seřízení vůlí ventilů, synchronizace karburátorů, a při té příležitosti bude opraveno všechno, co se tam kde ještě vyskytne, jelikož už mě nebaví pořád něco donekonečna řešit

Veliké díky patří Ferymu z hyeny-bikers, bez jehož dodávky bych mašinu dovezl maximálně tak do první závěje před garáží

Počáteční stav tachometru pro tuto sezónu je 43 553km

sharkis (6) napsal 24.05.2017 v 21:52

Rozvody se maj dělat co 35 tisíc km, to ostatní nazývám spíš běžným servisem než generálkou

MEK0TA (33) napsal 18.05.2017 v 21:42

To mi neříkej, že po tak malém nájezdu je potřeba generálka

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017