Suzuki GSX 750 F (2004)

Aktualizováno 26.3.2018

Vloženo: 23.01.2017, Uskutečněno: 15.08.2016, Zhlédnuto: 13x

Ahoj ahoj ahoj!

Po 1sezónní odmlce Vás zase budu pravidelně zásobovat svýma žvástama

Ano, opravdu žiju, ne, mašinu jsem neprodal a ano, opravdu jsem toho v sezóně 2016 moc nenajezdil Důvodem byly přípravy na státnice, ukončení studia a hromada starostí s rozjížděním mého nového zaměstnání

Co všechno se tedy stalo v sezóně 2016?

No, moc toho nebylo...

Předsezónní servis byl vlivem opožděného odvozu motorky do servisu zase trošku "ošizen", kromě klasiky olej, filtr a brzdovka byla konečně vyměněna prokluzující spojka Na rozvody (touto dobou již chrastící jako rumbakoule) se dostane (konečně) letos

Co se nájezdu týče, tak ten byl doslova tragický - za celou sezónu jsem najel ubohých 1965km

Motodovolená se letos z důvodu časového presu nekonala vůbec a kromě nespočtu menších vyjížděk okolo komína a použití motorky coby dopravního prostředku z bodu A do bodu B stojí za zmínku asi 4 vyjížďky, a to první vyjížďka s novou spojkou a batůžkem na Ještěd, dále velký celodenní výlet na přehradu Fláje, naše oblíbené severské kolečko Děčín - Ústí - Litoměřice a nově objevené silničky v okolí Kokořína, kde se jezdilo opravdu náramně

...a abych nezapomněl - letos jsem se zase zúčastnil bezvadné akce Učme se přežít na okruhu v Sosnové, která mi jako vždy dala spoustu nových zkušeností a zážitků

Několik málo fotek z téhle sezóny v příloze

Co bude dál?

...stay tuned, sezóna 2017 právě začíná!

• Kryštofovo údolí a Grabštejn

Klasické léto a taky klasický nedostatek času - opět nestíhám jezdit jak bych si přál, a tak se snažím honit kilometry jak jen to jde :-) Po práci jsme se s bandu vydali dronem vyfotit nějaké letecké záběry známého ka

Uskutečněno: 15.08.2017
  • Maxizmrzlina U Leknínu

Jak jsem slíbil, tak činím - 18.7.2017 jsem se po práci hecul a nacpal do sebe avizovanou maxi čokoládovou zmrzlinu ve waflovém kornoutu s čokoládovou polevou :-) Její konzumaci jsem zvládnul bez větších obtíží :-D Pr

Uskutečněno: 18.07.2017
  • Motovíkend + selfie! :-D

Asi nemá cenu rozepisovat všechny miniprojížďky, které jsem podnikl, protože se většinou jednalo o menší cesty za nějakým účelem do 30 km, z toho nějaká chalupa a jeden delší výlet po okolí :-) Jeden historický okamži

Uskutečněno: 01.07.2017