Honda GL1800 GoldWing (2007)

Vlastník Plameňák
Vloženo 27.3.2012
Aktualizováno 27.2.2013

Po prodeji VTX 1800C nebylo lehké rozhodování, poněvadž VTX byl super stroj. Ale rozhodla náhoda a volba na GL 1800 v maximálce, pouze bez pytle se stala skutečností.

Motorka koupena od Přímo od majitele - Jednání férové, stav nového GW

BMW R 1200 GS Adventure: Byl jsem na ni malej :-(

První dojmy - Motorka splnila mé očekávání. Po doplnění některých doplňků jako je nosič na zadní kufr s 33 litrovou cestovní taškou s nepromokem, montáží úchytu na plotnu, na kterou jsem pořídil 55 litrovou Maxii od givi je komfort v prostorech pro zavazadla neskutečně veliký.

Motorku bych doporučil pro - Ideální pro hltání kilometrů v pohodlí i za nepříznivého počasí. Maximální pohodlí, ochrana osádky a neuvěřitelný zavazadlový prostor. Vhodné pro delší cesty s vyvakováním pod stanem u vody i v přírodě.

Doplňky na motorce - Tažné s plotnou+ 55 litrová Maxia od givi, nosič + 33 litrová cestovní taška , osvětlený spojler zadního kufru, interkom, předkopy, osvětlené lišty kufrů, koncovky výfuku, žraločí žábra, kryty předních kotoučů, zásuvka 12V, zástěrka předního blatníku, držák s termo kelímkem, mračítka, kryty průchodů, špice předního blatníku, lem zadního blatníku, drápky na víčko od nádrže, drápky na přední masku s osvětlením, ozdoba zámku, kryty blinkrů atd.

Super kolos na dvou kolech. Dobrej zátah již v nižších otáčkách. Kvalitní muzika pro oba jezdce mi plně vyhovuje. Zpátečku používám občas, ale super věcička. V zatáčkách velice dobře ovladatelná, dobré ABS brzdy, solidní úložné prostory, které ještě rozšířím o nosič, případně o tažné.

DomecekFJR
DomecekFJR napsal 14.12.12 v 16:41 10b.

Super kočár,taky do toho jednou půjdu.Dávám 10b!

Tačinek
Tačinek napsal 11.04.12 v 21:35

Dobrá volba, vím o čem mluvím.

jostafa78
jostafa78 napsal 09.04.12 v 19:47