renocar_unor

Suzuki B-King (2008)

Vlastník ušák.
Vloženo 22.3.2012
Aktualizováno 3.9.2021

Vypadá dobře a jezdí ještě líp

První dojmy - supééér

Ahoj všichni! Ušáka jsem si dovezl nedávno z Liberce, tak se seznamujeme - byl předváděcí, takže má najeto jen 6400km a je v super stavu. Já jsem zatím najel jen asi 80km, ale jak ustoupí zánět v noze , tak půjdou kilometry nahoru a písnu víc. Zatím naprostá spokojenost.

Tak jsem to nevydržel a noha nenoha včera jsem ho byl vyvenčit - a co dodat jede úplně suprově, do zatáček se krásně skládá, takže o nějakých 250kg nevím a za tepla to bude ještě lepší. Přední brzda tak to je uplná pohádka, člověk jen pomyslí a brzdí, to sedlo taky super pohodlíčko - teda aspoň to moje , co se týká sedla spolujezce tak to bude asi horší. Co bych vytkl, tak snad jen nožka stojanu mohla mít větší sklon, ale to je detail s kterým se naučím žít, jen prostě bacha na ni ať nepadá!

Nazdárek ! 13.9.2012 - jsem po servisu 12000km, cena asi 8500 Kč - jinak panuje naprostá spokojenost! Zadní guma Metzeler Sportec M3 dala 5000km, v zatáčkách držela bez problémů, předek to samé - ten ješte tuhle sezonu dá, takže taky dobrý a na jaře dám novou komplet sadu. Jen nevím jestli Metzeler M3 nebo M5. Teď jsem dal dozadu dunlop, mám ještě jedno komplet kolo. Jinak dojezd se pohybuje kolem 250km, na nádrž spotřeba asi 7,5l. Při mém stylu sem tam pohoda sem tam to otevřu prostě normálka .

Takže 12.12.2015 ještě furt jsem spokojen s B-kingem a užívám si každou jízdu najeto je zatím 33.807 km a žádný problém mění se jen spotřebka jako brzdové desky gumy plus servis. Dojezd na nádrž se zkrátil na 180-200 km ,ale to je život I když letos jsem jednou najel na nádrž 290 km ale takhle jezdit moc neumím. Gumy jezdím Metzeler začlo to M3 pak M5 a teť M7 na M5 jsem dával něco mezi 3400-3800 km M7 jsou super nájezd na první sadě je 5963 km takže už je na motce druhá a ve sklepě třetí sada.

Starda
Starda napsal 16.03.20 v 12:00 10b.

papriks
papriks napsal 14.01.20 v 21:21 9b.

srsen600
srsen600 napsal 17.09.14 v 11:19

Zdravím měl jsem Sportec M5 na Husqvarně Nuda 900 jako origo pneu...Předek dal 9000km (stím , že tam bylo stopiie, a dost brzdění i při burnoutu) Zadek první 5000km (více gumovaček-zlobení) a druhá 6000km (a to tam byli i dalníční přesuny sem tam...)
Guma je to dobrá , neutrální! Ničím nepřekvapí a ni neurazí!!!

lectra
lectra napsal 11.01.13 v 11:13 10b.

Toš nevypadá to zle...

ariba