renocar_unor

Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník RaduzR
Vloženo 20.3.2012
Aktualizováno 17.10.2013

Honda CBR 900RR model 929 sice už postarší model supersportu, ale stále dostatečně výkonná z dobrými jízdními vlastnostmi. Moto spíše pro pokročilejšího jezdce.

První dojmy - Co se týká prvního dojmu? Skvělé motorka šla krásně za plynem do zatáček se pokládala skoro sama. Výkon dostatečný. Po první projížďce jsem měl dobrý pocit, že jsem se rozhodl správně.

K motorce jsem se dostal celkem náhodou. Prodával jsem svého motarda a tato motorka mi byla nabídnuta jako výměna. Po prvním svezení jsem si nebyl celkem jist ale kývnul jsem. Motorku jsem dovezl koncem listopadu tak moc příležitostí na svezení nebylo. Jel jsem na ní až koncem února a to jen kolem garáže. Nyní mám najeto cca prvních 1000km a musím říci že se jedná opravdu o supersport. Motorka je dělaná opravdu na rychlejší tempo ve městě se hodně hřeje a pokud jede člověk cca 90 tak také. Brzdy hodnotím velmi dobré, výkon opravdu dobrý až si člověk musí dávat pozor kdy za to zatáhnout. cestování ve dvou asi nebude až takový problém bylo mi zděleno baťůžkem :) Celkově jsem zatím s Hondou spokojen. Motorka je spíše určena pro zkušenější jezdce.

Perda
Perda napsal 22.03.12 v 19:05