renocar_unor

Kawasaki Z 1000 (2003)

Vlastník VEPŘ.
Vloženo 25.2.2012
Aktualizováno 7.5.2017

"Z" je moje 4 motorka v pořadí.Už před pár lety mě chytla za srdce,tak jsem si ji pořídil.

Motorka koupena od D

První dojmy - Před pár dny jsem ji dovezl z Mělníka. "Z" je nádherný a stylový naháč.Zatím jsem najezdil pár KM,ale radost,síla,pohoda.Teď čekám na slunce a teplo,tak jako asi každý z nás.Během těch pár dní co stojí na koberci v garáži jsem podnikl pár úprav a ještě nějaké přibydou,tak aby jsme si co nejvíc rozuměli :-))

Motorku bych doporučil pro - pohodářům,cestovatelům...

Doplňky na motorce - širší řidítka(červené),lámací páčky(červené),vyžší plexi,grypi,tangpad,padáky na motoru,padáky před motor,klín pod motor,výfuky laser,reflexní pásky,mini blinkry,červené podsvícení,červený řetěz

Před pár dny jsem ji dovezl z Mělníka. "Z" je nádherný a stylový naháč.Zatím jsem najezdil pár KM,ale radost,síla,pohoda.Teď čekám na slunce a teplo,tak jako asi každý z nás.Během těch pár dní co stojí na koberci v garáži jsem podnikl pár úprav a ještě nějaké přibydou,tak aby jsme si co nejvíc rozuměli )

havranota
havranota napsal 19.11.14 v 18:08

Pěkně vytuněný žihadlo Pěkně barevně sladěný.
Super - Dávám 10b.

kill1
kill1 napsal 14.10.14 v 21:31 10b.

Máš ji vymazlenou

Barusha
Barusha napsal 11.01.14 v 18:11

Krásná - hlavně oceňuju ten vánoční tuning :) Ať dělá samou radost :) 10

Xstork
Xstork napsal 10.12.13 v 21:03

moc hezká Kawa, Zeda a litra bych chtel do budoucna taky, hezká fotka s tim modelem malého Zeda

BilinX11
BilinX11 napsal 05.07.13 v 14:44 10b.