renocar_unor

Triumph Tiger 900/885i (1994)

Vlastník Blahoš
Vloženo 14.1.2012
Aktualizováno 8.3.2019

Triumph Tiger 900, chtěl jsem jej, hned jak jsem na něj poprvé sednul. Pěkně ovladatelná motorka. Hodně na cestování, a trochu i do terénu, a to je přesně co potřebuji.

Motorka koupena od Motocentrum Hulín - Komunikace bez problémů, ovšem nachystali mi trochu překvapení.
dostal jsem novou baterii, která se velikostí ani parametry nehodila do motorky. tak prostě nastřihli kryt baterie aby se tam vešla, no nevím zda je to normální...

První dojmy - Motorka mi ihned padla do ruky, pocit bezpečí a jistota je prostě něco, co se mi na ní líbí asi nejvíc. I na svoje roky je pěkná, a rok výroby jde snad poznat jen na přední masce, která je již trošku staršího designu.

Chtěl jsem cestovní enduro, měl jsem před tím dva naháče, ale ty se pro mně moc nehodí. Když jedu na Tigerovi, tak je to prostě o pohodě a jistotě. Je to lehce ovladatelná a hodná motorka, ale když je potřeba, tak má síly dost a dost. Podvozek nerozhodí ani díry na cestě, příčné nerovnosti apod. Motor jede v celém spektru otáček, a nevezme si moc benzínu. Brzdy se dají krásně dávkovat a jsou dle mého názoru dostačující. Spolujezdec má místa dost, a myslím že i pohodlí. Na silicích jich moc nejezdí, takže když někam přijedu, tak většinou budí zájem, a myslím, že právem.

matesko

radek89 napsal 14.01.12 v 15:11

vypadá pěkně

Mad_Cat
Mad_Cat napsal 14.01.12 v 14:49

Je krásnej a určitě ti bude dělat hodně radostí, takže ať spokojeností překypuješ