Yamaha XVS 125 DragStar (2000)

Vlastník Žabinátor
Vloženo 8.1.2012
Aktualizováno 14.4.2013

Včera jsem si ji přivezl od Mnichova a už se těšim na jaro :D

První dojmy - Když sem jí přivezl, nemohl jsem ani uvěřit, že je to opravdu "jen" 125, byla tak velká, tak krásně si brumlala, celkem dlouho jsem si v garáži hrál se stříbrnkou a dalšíma barvičkama, ale výsledek stál za to, byla to asi nejlepší dváca, kterou jsem si mohl v té době dopřát...

Tak včera jsme přivezli tuhle krásku od Mnichova a dneska, i když bylo trochu mokro, jsem ji projel u nás po okolí. První co mě zaujalo je zvuk, kterej je vážně hodně dospělej. Mam na ní nový miniblinkry(chrom) a brašny s roklou. Je to nádherná mašina, která rozhodně nevypadá na dvácu a je podle mě na začátek fakt dobrá, ale vzhledem k vyšší váze bych ji holkám asi moc nedoporučil. Má na sobě plno chromu ja stavbou je to klasickej cruiser s velmi pohodlnym sedlem a dobře umístěnejma stupačkama. V kombinaci s optimální šiřkou řídítek to bude dcela parádní svezení.

Závěrem bych jenom napsal, že je to jeden z největších a nejmohutnějších 125cc chopperů/cruiserů, takže padne i vyšším postavám a bude u kolemjdoucích vyvolávat obdiv. Mimochodem mladší brácha s jeho babettkou docela chcípá závistí :D

!!! POZOR !!!

Majitelé Dragstárů a dalších menších chopperů, oběvil jsem velmi nebezpečnou věc, která vás může přijít na pár tisíc, nebo hodně lepidla. Rolku zásadně NEDÁVEJTE pod světlomet, na retardérech či při další nerovnosti vozovky vám do ní zespoda narazí blatník (a docela silně, protože tlumiče u těchto strojů jsou laděny dosti měkce), náraz se přenese rolkou nahoru a ulomí vám to lampu od držáku (oprava v originále stojí něco přez 3000, cena světel u druhovírobců začíný na 1200, takže si na to fakt dejte pozor!

14.4. 2013
DRAKOUŠKU, MĚ SE TAK STÝSKÁ... TO BÝVALA POHODA ZA TVÝMI ŘÍDÍTKY

miseline
miseline napsal 09.09.13 v 20:16 10b.

Žabinátor
Žabinátor napsal 18.03.12 v 21:37

Dík

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 15.03.12 v 21:17

Zdarec Zabinatore, Vojta rikal ze se mu cesta z lodenice libila. Mas peknou motorku a davam ti ohodnoceni 10 bodiku.

Žabinátor
Žabinátor napsal 15.01.12 v 22:20

Díky, lepší fotkyt udělám, hned, jak se k tomu dostanu

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 15.01.12 v 15:34

Samozřejmě ti trochu závidím v 17 letech takovou mašinu,ufff,o tom se nám ani nesnilo