Suzuki AN 400 Burgman (2005)

Vlastník wáca
Vloženo 6.1.2012
Aktualizováno 23.12.2012

Burgman 400 kdo měl tu čest ví o čem je řeč.

První dojmy - Pohodlný, prostorný, svižný. Krásná manipulace díky nízko položenýmu těžišti. Na jednoválec s 25kw slušná akcelerace, cestovní rychlost bez problému 130km/h. díky vstřikování chytá bez problému i po zimní pauze. Nelíbí se mi malá kola, pro postavy s dlouhýma nohama nedoporučuju, kolena narážej do kastlíků, nemá žádný chrániče na ruce proti proudění vzduchu, musí se dokoupit jiný plexi . Uvital bych palubní počítač, kterej se objevil až u novějších modelů

Je to krásný, velký, pohodlný skútr, který se hodí jak do města tak i nadlouhé cesty ve dvou.

Krásná spotřeba, se kterou jsem se dostal na 4,5l/100km ve městě a na 3,5l/100km při delších cestách kde se rychlost pohybovala okolo 120km/h
chránění před větrem je dostačující, ale fouká na ruce a pro větší postavy se vyplatí
koupit větší plexi, které je i rozšířené aby nefoukalo na ruce.

Záleží na postavě člověka, ale já se při jízdě po nerovné silnici bouchám do kolen o přední kastlíky, ikdyž mam opěrku posunutou na doraz. Kdyby šla ještě o pár cm dál byl bych spokojený měřim 196cm.
Ale i s mojí výškou se dá cestovat, dal jsem za den 400km a uplně v pohodě

Co se týče motoru, je to jednoválec OHC o objemu necelých 400ccm ,chlazen vodou se vstřikováním paliva.

jediná nevýhoda, jako u všech skútrů jsou malý kola.

šelba.
šelba. napsal 06.01.12 v 19:50

Čau chlape. B 400 jsem měl, dokonce i Tvůj ročník. S Tvojí výškou není divu, že Ti překážejí kolena. Jinak svatá pravda, největší problém malá kola.A pro mne ještě měkký pérování hlavně v zatáčkách..

Nordmax
Nordmax napsal 06.01.12 v 14:03