KTM EXC 450 (2004)

Vlastník Tomiq79
Vloženo 3.1.2012
Aktualizováno 21.4.2014

Oranžová dračice na offroad :)

První dojmy - super citlivý plyn brutální zátah odspoda velká ovladatelnost, lehká váha (hodnotím subjektivně, je to můj první dirtbike a srovnávám s Hornettem 600)

Motorku bych doporučil pro - kupoval jsem ji jako ostré enduro do extrémních terénů (výjezdy, brody, klády ap.) a i když měřím metr osmdesát a vážím 85kg, řekl bych, že je na začátek skoro až zbytečně silná, 300 je asi ideální volba, jel jsem i 250 a pro úplný začátek by také stačilo... ;)

Doplňky na motorce - kryty výfuku, rámu, spojky, blastry, výfuk white brothers

Na hodnocení je ještě brzy, zatím se seznamujeme, co mě však absolutně překvapilo, je co všechno dokáže vyjet, jak brutálně táhne a co všechno vydrží!!! :D

Tomiq79
Tomiq79 napsal 06.01.12 v 15:40

No nemůžu jinak, než doporučit - jsem z toho vážně unešenej - za ty cca 3 týdny celkem slušnej progres, už se na tom občas cejtím jako pán luhů a hájů (a taky trochu sídlištních podchodů a chodníků, když se přesouvám po vlastní ose)- je to fakt strašnej punk!!! ... otočku kolem nohy mám už celkem zmáknutou, nejbližší cíl je jízda po zadním a další radovánky s tím spojené jako třeba přeskakování klád, rigolů atp..

Nagash
Nagash napsal 06.01.12 v 08:11

Zdarec, no mazééécccc za ten posun a upgrade garáže Snad mi to taky někdy vyjde si pořídit nějaký peklostroj